Portmone | Інтернет провайдер «Фрегат»

Як заплатити за інтернет Фрегат через Portmone

Portmone.com — платіжний сервіс, що дозволяє швидко, зручно та безпечно оплатити послуги Фрегат онлайн. Для цього знадобиться банківська картка, емітована будь-яким українським банком, а також ПК чи смартфон із доступом в інтернет. Комісія за поповнення балансу складає 2% від суми платежу, але не менше 2 грн.

Як поповнити Фрегат через Portmone

Оплатити інтернет Фрегат через Портмоне можуть не тільки зареєстровані, а й не зареєстровані юзери. Для цього треба виконати декілька дій:

  1. Увійти в категорію “Інтернет”, обрати регіон “Дніпро та область” і знайти компанію Fregat серед запропонованого списку інтернет-провайдерів. Також можна скористатись вбудованим пошуком — для цього достатньо вписати назву компанії у відповідне поле пошуку:
  2. Вказати персональний платіжний код, суму поповнення балансу і натиснути “Оплатити”.
  3. Ввести актуальний емейл та реквізити банківської карти, з якої будуть списані грошові кошти. Авторизовані користувачі можуть як вказати дані нової картки, так і обрати одну із раніше збережених. Також є можливість оплати послуг провайдера через GPay.
  4. Натиснути “Оплатити”, після чого потрібно підтвердити проведення транзакції у спосіб, що буде запропоновано вашим банком.

Як тільки система опрацює платіж, на вказаний емейл буде направлено лист з підтвердженням операції і електронною квитанцією, що має ідентичну паперовій квитанції юридичну силу.
Гроші надійдуть на баланс провайдера протягом декількох хвилин після оплати. Якщо у вас виникли складності на будь-якому етапі оплати — зверніться в службу підтримки Portmone, контакти якої можна знайти на офіційному сайті — сторінка “Контакти”.

Як заплатити за інтернет без комісії

Зареєстровані користувачі Portmone.com можуть оплачувати інтернет Фрегат без комісії. Для цього потрібно:

  • активувати тарифний план “Місяць”, що також дозволить не сплачувати комісію при оплаті комуналки та інтернету, послуг ТВ, телефонії та охорони;
  • накопичувати бонуси, здійснюючи оплати послуг з кешбеком, а потім використовуючи їх для оплати комісії.

Крім того, отримати бонуси можна в рамках програми “Приведи друга” — достатньо порекомендувати сервіс своїм родичам чи знайомим.

Приєднуйтесь до Портмоне і переконайтесь, що онлайн платежі можуть бути швидкими, зручними та безпечними.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок