Тарифи v.8 | Інтернет провайдер «Фрегат»

Багатоквартирні будинки | Приватний сектор


Примітки:

Зазначена абонентська плата діє в тарифах v.8 з 1 березня 2018 року.
Вартість підключення до мережі — 2 грн.
Вибираючи будь-який з тарифів сімейства v.8, ви автоматично погоджуєтеся з правилами використання цих тарифів.

Діючі тарифи Фрегату — багатство вибору

Інтернет-провайдер Фрегат не прагне продати всім і кожному максимально швидкісний інтернет за максимально великі гроші. Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально і рекомендуємо тарифний план, виходячи виключно з його запитів і потреб. А тому діючих пропозицій у нас кілька.
На смак і колір …
Оскільки всі люди різні, то і потреби в Інтернеті у всіх різні, так що вибирайте оптимальні інтернет тарифи Фрегат Дніпро, орієнтуючись на те, як саме ви будете використовувати свої чесно куплені мегабіта.
Перший варіант, який ми можемо запропонувати, — це Low Cost. Стандартний безлімітний трафік буде обмежений швидкістю в 10 Мбіт / с. Напевно якимось монстрам інтернету цього здасться мало — фільми в HD-якості дивитися онлайн буде важкувато, та й важкі ігри типу MMORPG на високих настройках теж можна не потягнути. Але будемо об’єктивні — запити такого роду є не у всіх. А ось під потреби на кшталт почитати новини, перевірити пошту, щось пошукати в інтернет-магазині або подивитися котиків на YouTube 10 Мбіт / с — саме воно.
Якщо ж ви зацікавлені в чомусь більшому, зверніть увагу на інші тарифи Фрегат Дніпро. Наприклад, варіант Econom. Перехід з іншого тарифного плану на нього нічого не варто, але ви отримаєте безлімітний трафік і швидкість 50 Мбіт / с. Але тут вже і можливостей буде побільше — і фільми онлайн, і гри, і навіть з торрент-роздач можна цілодобово не йти. Погодьтеся, звучить солідно.
Але якщо ви з тих, хто, взагалі, не любить себе в чому-небудь обмежувати, то, по-перше, ми вам по-доброму заздримо, а по-друге, пропонуємо тариф All Inclusive, де Ви отримаєте безлімітний трафік на швидкості до сотні Мбіт / с. Ось це вже дійсно звучить, як заявка на перемогу. Перехід з інших тарифних планів на цей абсолютно безкоштовний, і після цього кроку ваш серфінг в Інтернеті вже складно буде хоч чимось обмежити.

Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке Фрегат портал Помощь