Правила користування тарифами v.8 | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила користування тарифами v.8 в м Дніпро

 1. Нові тарифи Фрегат v.8 діють з 1 березня 2018р. Швидкість в тарифних планах не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифів:
  а. LOW COST — безлімітний доступ на швидкості до 10 Мбіт/с, абонентська плата 94грн. в місяць;
  b. ECONOM — безлімітний доступ на швидкості до 50 Мбіт/с, абонентська плата 134грн. в місяць;
  с. ALL INCLUSIVE — безлімітний доступ на швидкості до 100 Мбіт/с, абонентська плата 164грн. в місяць;
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 2 грн. для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів і ін. На рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений на протязі дії розіграшу на абонентському порталі home.fregat.com
 5. Для існуючих абонентів перехід в нові тарифи можливий по одному з таких двох джерел:
  a. У будь-який день місяця. При цьому, сума абонплати попереднього тарифу утримується повністю. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно через «Особистий кабінет»;
  b. З 1 числа місяця, наступного за поточним. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, зробивши заявку через «Особистий кабінет» або зателефонувавши в технічну підтримку. Заявка повинна бути здійснена до 1 числа місяця, з якого починає діяти новий тариф.
 6. Для користувачів попередніх тарифних планів перехід в тарифні плани v.8 — безкоштовний.
 7. Тарифи v.8 використовують помісячну модель тарифікації — термін дії абонентської плати за весь тариф поширюється на 1 календарний місяць з 1 по останній день місяця, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 1 числа місяця, списання абонплати здійснюється в останній день місяці. У разі, якщо в момент резервування на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 8. Перехід між тарифними планами в тарифах v.8 здійснюється наступним чином: з тарифу з меншою абонплатою в тариф з більшою абонплатою — безкоштовно, в зворотному напрямку — 20 грн разово.
 9. Перехід з тарифів v.8 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 10. Провайдер залишає за собою всі права.
Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке