Контакти | Інтернет провайдер «Фрегат»


Кожному своєму клієнтові провайдер Фрегат завжди готовий надати будь-яку допомогу або відповісти на всі питання в будь-який зручний для вас час. Для цього вам всього лише потрібно дізнатися на сайті Фрегат контакти, за якими ви можете зв’язатися з нашими співробітниками.
Є багато доступних способів:

 1. Спілкування з оператором. Ви можете зв’язатися з нашим співробітником і особисто дізнатися у нього всю необхідну інформацію, зателефонувавши на номер гарячої лінії:
 2. Багатоканальний IVR. З його допомогою ви зможете зателефонувати на номер телефону провайдера Фрегат і дізнатися все, що вас цікавить, без прямого з’єднання з оператором. Вам потрібно лише вибрати необхідне голосове меню:
   • Єдиний центр обслуговування абонентів (голосове меню 1): з 08-00 до 22-00, без вихідних.
   • Перевірити баланс (голосове меню 2)
   • Фрегат Сервіс (голосове меню 3): Контакт Центр з 08-00 до 22-00, без вихідних. Тільки по місту Дніпро.
 3. Онлайн-чат. На головній сторінці fregat.com щодо підключення, а так само в особистому кабінеті на сайті info.fregat.com
 4. Соцмережi та месенджери. Легко зв’язатися через FacebookInstagram, Viber (натиснувши іконку в лівому кутку будь-якої сторінки сайту. Багато корисної інформації в Telegram-каналі, а також розважальна інформація у нашому TikTok.
 5. Telegram-бот Особистий кабінет. Дізнатися баланс рахунку, поточний тариф, інформацію про останню сесію та багато іншого можливо за допомогою Telegram-боту.
 6. Email. Ви можете відправити нам лист на електронну пошту fregatowich@gmail.com.
Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок