Правила акції «Підключай Гігабіт» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до інтернету від Fregat і проживають в квартирах в зоні покриття організатора акції — ТОВ «ІНТРА.КОМ», де присутня технічна можливість підключення на тариф “Підключай Гігабіт”, які раніше не були підключені до електронних комунікаційних мереж ТМ FREGAT, а також колишніх абонентів (які не користувалися послугами 6 або більше місяців).
 2. Територія дії акції — м. Дніпро та Дніпропетровська область в зоні технічної можливості підключення на тариф “Підключай Гігабіт”.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 березня 2024 року по 31 серпня 2024 року отримують право на використання тарифного плану “Підключай Гігабіт” на умовах акції “Підключай Гігабіт”, згідно наступних правил:
  1. Абонентська плата в тарифному плані “Підключай Гігабіт” становить 120,00 грн. в місяць з ПДВ за один календарний місяць у період з першого по шостий місяць користування, швидкість доступу в інтернет — до 1 Гб/сек (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку.
  2. Абонентська плата в тарифному плані “Підключай Гігабіт” становить 250,00 грн. в місяць з ПДВ за один календарний місяць у період з сьомого по дванадцятий місяць користування, швидкість доступу в інтернет — до 1 Гб/сек (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку.
  3. Вартість підключення тарифного плану “Підключай Гігабіт” складає 100,00 грн. з ПДВ.
  4. В тарифному плані “Підключай Гігабіт” абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі, грошовому суму у розмірі 100,00 грн. з ПДВ — вартість підключення та 120,00 грн. з ПДВ — абонентська плата за перший місяць користування.
 4. Підключення реалізується за технологією FTTB або GPon в залежності від технічної можливості провайдера за конкретною адресою підключення.
 5. Для отримання послуги за технологією GPon Провайдер надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою — абонентський термінал ONU PON.
  У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:

  1. Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU PON в справному та комплектному стані.
  2. В разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою — компенсує його вартість в розмірі 900,00 грн.
 6. Для забезпечення швидкості безпровідного інтернета до 1 Гб/сек необхідний Wifi роутер зі швидкістю LAN-портів 1 Гб/сек.
 7. Термін дії тарифного плану “Підключай Гігабіт” — 12 (дванадцять) повних календарних місяців, починаючи з місяця, наступного за місяцем першої активації в мережі Інтернет.
 8. Абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.В разі підключення до мережі не з 1-го числа місяця, розмір абонплати за місяць підключення розраховується виходячи із фактичної кількості днів з дати першої авторизації по останню дату такого місяця.
 9. Перехід на тариф зі швидкістю нижче, ніж 1 Гб/сек недоступний.
 10. Після завершення терміну дії тарифного плану “Підключай Гігабіт” всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тариф послуги Інтернет — Гігабіт від Fregat.
 11. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 12. Послуги “Ультра” та “Консервація лінії” — не доступні для активаціїї на акційних тарифних планах.
 13. Активація опції Статичний IP в рамках акції доступна на стандартних умовах.
 14. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Підключай Гігабіт» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок