Правила акції «UA» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1.   Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі ТМ Фрегат, ТОВ “Мега Лінк”, ТОВ “Ексфлоіт”, ТОВ “Фонет” або ТОВ “Мегастайл”.
 2. Територія дії акції — м.Дніпро (за виключенням ж/м Придніпровськ, вул. Молодогвардійська, с. Дослідне), м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Верхньодніпровськ, м.Кременчук, м .Синельникове,смт Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 червня 2022 року по 28 лютого 2023 року отримують право на використання тарифного плану «UA», згідно наступних правил:
  1. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  2. Щомісячна абонплата у тарифному плані складає 1,00 гривня з ПДВ.
  3. Вартість послуги доступу до мережі інтернет, за умови підключення на акційних умовах, до закінчення терміну дії / використання Абонентом тарифного плану «UA», сумарно із вартістю активації послуги становить — 199,00 гривень, в тому числі ПДВ (складається із вартості активації послуги (підключення до мережі) — 195,00 грн. з ПДВ та вартості послуг доступу  до мережі Інтернет протягом строку дії ТП «UA» — 4,00 грн. з ПДВ).
  4. Тариф «UA» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  5. Перехід з тарифу «UA» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 11 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 4. Після завершення терміну дії тарифного плану «UA» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф м.Дніпро «Gold» інші міста перехід на тарифний план “Platinum”.
 5. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 11 безкоштовно через Особистий Кабінет користувача .
 6. Вартість активації послуги (підключення) становить 195,00 грн. з ПДВ, вартість послуг доступу до мережі інтернет становить 4,00 грн. за весь строк  дії тарифного плану “UA” та сплачуються на умовах авансового платежу. Тобто, вартість підключення — 195,00 грн. з ПДВ та оплата послуг за весь строк дії тарифного плану —  4,00 грн. з ПДВ повинні бути оплачені Абонентом сумарно у розмірі — 199,00 грн. з ПДВ —  не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі.
 7. Строк  дії тарифного плану  «UA» — 4 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
 8. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «UA» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок