Правила акційного тарифу «Стійкий» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернету від Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі ТМ FREGAT, а також колишніх абонентів (які не користувалися послугами 3 або більше місяців).
 2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Верхньодніпровськ, м.Кременчук, м. Синельникове, смт Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське, Полтавська область — с. Степне, с. Супрунівка, с. Білики, с. Жуки, с. Яреськи, с. Оріхівка, с. Терешки, м. Карлівка, м. Зіньків багатоквартирні будинки, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 квітня 2024 року по 31 липня 2024 року отримують право на використання тарифного плану “Стійкий” або “Стійкий ТБ” згідно наступних правил:
  3.1.1.Тарифний план “Стійкий” передбачає доступ до мережі інтернет на наступних умовах:

  1. Абонентська плата в тарифному плані “Стійкий” становить 1,00 (одна) грн.в день з ПДВ, швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / сек (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку.
  2. Вартість підключення тарифного плану “Стійкий” складає 10,00 (десять) грн. з ПДВ (Вартість кабелю до вводу у приміщення абонента та 10 метрів по приміщенню включено у вартість підключення, вартість кабелю по приміщенню абонента понад 10 метрів — сплачується додатково із розрахунку 10,00 грн. з ПДВ за 1 метр).
  3. В тарифному плані “Стійкий” абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 години з моменту підключення до мережі, грошову суму в якості оплати за підключення в розмірі 10,00 грн. та оплату за обрану ним кількість днів користування інтернет на умовах тарифного плану “Стійкий”, виходячи із розрахунку 1,00 грн./1 день користування. Мінімальна кількість днів, що підлягає оплаті — 30, максимальна кількість днів, що підлягає оплаті — 180.

  3.1.2. Строк дії тарифного плану “Стійкий” — 180 (сто вісімдесят) днів, починаючи з дня першої активації в мережі Інтернет.
  3.1.3. Абонентська плата за тариф “Стійкий” поширюється на одну календарну добу. Списання абонплати відбувається щодня в 00-00 годин. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
  3.2.1.Тарифний план “Стійкий ТБ” передбачає доступ до мережі інтернет та доступ до перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV на пакеті Середній на наступних умовах:

  1. Абонентська плата в тарифному плані “Стійкий ТБ” становить 100,00 (сто) грн.за один календарний місяць з ПДВ, швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / сек (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку, доступ до перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV надається на умовах пакету Середній
  2. Вартість підключення тарифного плану “Стійкий ТБ” складає 10,00 (десять) грн. з ПДВ (Вартість кабелю до вводу у приміщення абонента та 10 метрів по приміщенню включено у вартість підключення, вартість кабелю по приміщенню абонента понад 10 метрів — сплачується додатково із розрахунку 10,00 грн. з ПДВ за 1 метр).
  3. В тарифному плані “Стійкий ТБ” абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 години з моменту підключення до мережі, грошову суму в якості оплати за підключення в розмірі 10,00 грн. з ПДВ та оплату за один місяць користування інтернет на умовах тарифного плану “Стійкий ТБ”, виходячи із розрахунку 100,00 гривень з ПДВ за один місяць користування.

  3.2.2. Строк дії тарифного плану “Стійкий ТБ” — 6 (шість) повних календарних місяців, починаючи з місяця, наступного за місяцем першої активації в мережі Інтернет.
  3.2.3.Абонентська плата за тарифний план “Стійкий ТБ” поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.В разі підключення до мережі не з 1-го числа місяця, розмір абонплати за місяць підключення розраховується виходячи із фактичної кількості днів з дати першої авторизації по останню дату такого місяця.

 4. Перехід з акційних тарифів “Стійкий” та “Стійкий ТБ” можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат, версії 9,10,11 в залежності від міста підключення, шляхом замовлення через особистий кабінет, або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 5. Після завершення терміну дії тарифного плану “Стійкий” та “Стійкий ТБ” всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тарифи послуги Інтернет — м.Дніпро -”Gold”, інші міста — перехід на тарифний план “Platinum”. Абоненти, які були підключені за тарифом “Стійкий ТБ” також переводяться на пакет “Середній” сервісу TRINITY/ SWEET.TV зі стандартною вартістю.
 6. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 7. Послуги “Ультра”, програма “Подяки” та “Консервація лінії” — не доступні для активаціїї на акційних тарифних планах.
 8. Активація опції Статична IP в рамках акції доступна на стандартних умовах.
 9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити правила акційного тарифу «Стійкий» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок