Правила Акції «Знижка 61%» | Інтернет провайдер «Фрегат»

1.Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають у квартирах, раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл, або, остання авторизація в мережі яких відбулася раніше, ніж 12 місяців до дати подання заявки.

2.Територія дії акції — м. Дніпро, м. Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Кременчук, м. Синельникове, м. Світловодськ, м. Верхньодніпровськ, смт.  Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.

3.Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення у період з 24 лютого 2020 року по 20 квітня 2020 року отримує право на використання тарифного плану «Знижка 61%» згідно наступних правил:

a. Щомісячна абонплата в тарифному плані «Знижка 61%» становить 64 грн. Під 61% знижки мається на увазі співвідношення абонплати в тарифному плані (ТП) «Знижка 61» до стандартної вартості послуг для багатоквартирного сектора і швидкістю до 100 Мбіт/с у розмірі 164,00 гривні в місяць (щодо розміру абонплати на ТП «Знижка 61%» застосовані правила математичного округлення до цілого числа). Період дії акційної пропозиції/ТП «Знижка 61%» — 12 повних місяців починаючи з наступного місяця, в якому була зроблена перша авторизація абонента в мережі Фрегат. 

b. Абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі, грошову суму в розмірі 199,00 грн., яка є авансовим платежем і ці кошти можуть бути використані абонентом для оплати послуг доступу до мережі інтернет провайдера і оплату підключення до мережі.

c. Вартість підключення становить 0,01 грн.

d. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет до 100 Мбіт/с без обмеження трафіку (прийом/передача інформації).

4.Перехід з тарифу «Знижка 61%» можливий в будь-який інший із діючих тарифів Фрегат версії 8/9/10 послугу Ultra шляхом замовлення через особистий кабінет або єдиний центр підтримки абонентів. Зворотний перехід неможливий.

5.Після завершення терміну дії тарифного плану «Знижка 61%» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тарифний план «Звичайна Швидкість», за винятком м. Черкаси і м. Кременчук, в яких абоненти будуть переведені на тарифний план «ТОР» тарифів версії 9 або за бажанням абонента в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8,9, або версії 10, згідно міста проживання, шляхом замовлення через технічну підтримку.

6.Термін дії тарифного плану «Знижка 61%» — 12 повних місяців починаючи з наступного місяця в якому була зроблена перша авторизації абонента в мережі Фрегат. 

7.Активація опції «Статичний IP», програма подяки, консервація лінії в рамках акції недоступна.

8.Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.

9.Умови акції не розповсюджуються на чинних абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, зараз обслуговуються в Мегалінк, 4Net, Мегастайл.

10.Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Знижка 61%» в форматі PDF.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок