Правила акції «Приводь друзів» | Інтернет провайдер «Фрегат»

Акція діє на постійній основі.

 1. Суть акційної пропозиції: розкажіть вашим друзям про інтернет Фрегат та порекомендуйте підключитися. За умови підключення до нашої мережі нового абонента за вашою рекомендацією отримайте 250 бонусів на ваш особистий рахунок, також 250 бонусів отримає друг, який підключився, на власний особистий рахунок.
 2. Прийняти участь в акції та привести друга можуть всі чинні абоненти компанії (багатоповерховий та приватний сектор), які підключені за акційними чи стандартними тарифами, використовують послугу Ультра, послугу Консервація лінії та мають нульовий чи від’ємний баланс на рахунку.
 3. Акція діє на всій території покриття провайдера.
 4. Абонент, який порекомендував підключення до інтернету Фрегат, надає бажаючому підключитися свій ППК — персональний платіжний код. (Якщо ви не пам’ятаєте ППК, дізнатися його можливо в Особистому кабінеті або при зверненні в Єдиний центр обслуговування абонентів).
 5. Новий абонент звертається в Єдиний центр обслуговування абонентів та залишає заявку на підключення, повідомляючи спеціалісту центру обслуговування ППК друга, який порекомендував підключення.
 6. Заявки на підключення нових абонентів приймаються за умовами акцій та стандартних тарифів, діючих на момент звернення абонента.
 7. Нарахування бонусів відбувається автоматично протягом 24 годин після підключення (авторизації) та сплати послуг згідно з умовами, на які підключається новий абонент.
 8. Бонуси не підлягають конвертації у національну валюту України та можуть бути використані виключно для оплати послуг доступу до мережі інтернет ТМ Фрегат, виходячи із еквівалентності 1 бонусу 1 гривні України.
 9. Абонентам, які користуються послугою Ультра, необхідно поповнити баланс на 1,00 грн. для конвертації нарахованих бонусів у дні користування.
 10. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 11. Кожен абонент має можливість привести необмежену кількість друзів.
Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок