Правила тарифного плану "Gigabit" | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Опис тарифа: Тариф “Гігабіт від Fregat” — безлімітний доступ на швидкості до 1 Гб/сек, абонентська плата 395,00 грн. за 1 (один) календарний місяць з ПДВ.
 2. Умови тарифу поширюються на абонентів (фізичних осіб), які проживають у багатоповерхових будинках в м. Дніпро та Дніпропетровській області в зоні покриття інтернет-провайдера Fregat, де присутня технічна можливість підключення на тариф “Гігабіт від Fregat”.
 3. Швидкість в тарифному плані не залежить від кількості завантаженої та переданої інформації.
 4. Вартість підключення тарифного плану становить 2,00 грн. з ПДВ.
 5. Для забезпечення швидкості безпровідного інтернета до 1 Гб/сек необхідний Wi fi роутер зі швидкістю портів 1 Гб/сек.
 6. Підключення реалізується за технологією FTTB або GPon в залежності від технічної можливості провайдера за конкретною адресою підключення.
 7. Для отримання послуги за технологією GPon Провайдер надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою — абонентський термінал ONU GPON.
 8. У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:

  1. Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU GPON в справному та комплектном стані.
  2. В разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою — компенсує його вартість в розмірі 900,00 грн.
 9. Доступна активація статичного IP, вартість 55,00 грн/міс. з ПДВ. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 10. В тарифі використовується помісячна модель тарифікації — абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 11. Абонентам, які підключені за умовами тарифа “Гігабіт від Fregat” доступна послуга “Консервація лінії” та «Програма подяки».
 12. Перехід з тарифного плану “Гігабіт від Fregat” доступний на тариф тільки вищий за швидкістю. Перехід у тариф із швидкістю нижче 1 Гб/сек неможливий.
 13. Провайдер залишає за собою всі права.
Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок