Правила користування тарифами v.10 в м Дніпро | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Нові тарифи Фрегат v.10 діють з 1 жовтня 2020р. Швидкість в тарифних планах не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифів:
  1. Менше не бува — безлімітний доступ на швидкості до 50 Мбіт/с, абонентська плата 139грн. в місяць;
  2. Звичайна швидкість — безлімітний доступ на швидкості до 100 Мбіт/с, абонентська плата 184грн. в місяць;
  3. Льотає, топчик — безлімітний доступ на швидкості до 500 Мбіт/с, абонентська плата 234грн. в місяць;
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 0,01 грн. для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. Для існуючих абонентів перехід в нові тарифи можливий по одному з таких двох джерел:
  1. У будь-який день місяця. При цьому, сума абонплати попереднього тарифу утримується повністю. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно через «Особистий кабінет»;
  2. З 1 числа місяця, наступного за поточним. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, зробивши заявку через «Особистий кабінет» або зателефонувавши в технічну підтримку.

  Заявка повинна бути здійснена до 1 числа місяця, з якого починає діяти новий тариф.

 5. Для користувачів попередніх тарифних планів перехід в тарифні плани v.10 — безкоштовний.
 6. Тарифи v.10 використовують помісячну модель тарифікації — термін дії абонентської плати за весь тариф поширюється на 1 календарний місяць з 1 по останній день місяця, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 1 числа місяця, списання абонплати здійснюється в останній день місяці. У разі, якщо в момент резервування на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 7. Перехід між тарифними планами в тарифах v.10 здійснюється наступним чином: з тарифу з меншою абонплатою в тариф з більшою абонплатою — безкоштовно, в зворотному напрямку — 20 грн разово.
 8. Перехід з тарифів v.10 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 9. Провайдер залишає за собою всі права.
Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке