Правила користування тарифами v.10 в м Дніпро | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Нові тарифи Фрегат v.10 діють з 1 жовтня 2020р. Швидкість в тарифних планах не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. 2. Опис тарифів:a. Менше не бува — безлімітний доступ на швидкості до 50 Мбіт/с, абонентська плата 139грн. за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ;
  b. Звичайна швидкість — безлімітний доступ на швидкості до 100 Мбіт/с, абонентська плата 184грн. за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ;
  c. Льотає, топчик — безлімітний доступ на швидкості до 500 Мбіт/с, абонентська плата 234грн. за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ.
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 0,01 грн. для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів та ін. на рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений на протязі дії розіграшу на абонентському порталі FacebookInstagramTelegram
 5. Для існуючих абонентів перехід в нові тарифи можливий по одному з таких двох джерел:
  1. У будь-який день місяця. При цьому, сума абонплати попереднього тарифу утримується повністю. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно через «Особистий кабінет»;
  2. З 1 числа місяця, наступного за поточним. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, зробивши заявку через «Особистий кабінет» або зателефонувавши в технічну підтримку.

  Заявка повинна бути здійснена до 1 числа місяця, з якого починає діяти новий тариф.

 6. Для користувачів попередніх тарифних планів перехід в тарифні плани v.10 — безкоштовний.
 7. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Логін — Опції — Замовити.
 8. Тарифи v.10 використовують помісячну модель тарифікації — абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го  по останнє число такого календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою  фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом  календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 9. Перехід між тарифними планами в тарифах v.10 здійснюється наступним чином: з тарифу з меншою абонплатою в тариф з більшою абонплатою — безкоштовно, в зворотному напрямку — 20 грн разово.
 10. Перехід з тарифів v.10 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 11. Провайдер залишає за собою всі права.
Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке