Правила акції «Справжній інтернет» | Інтернет провайдер «Фрегат»

1.Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл.

2.Територія дії акції — р.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, г.Каменск, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, Жовті Води, г.Покров, м.Кременчук, м.Верхньодніпровськ, м.Світловодськ, Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.

3.Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення в період з 05 вересня 2018 року по 30 листопада 2018 роки отримує право на використання тарифного плану «Фрегат. Справжній «згідно наступних правил:

a.Щомісячна абонплата в тарифному плані «Фрегат. Справжній «становить 59,00 грн. з ПДВ в місяць.

b.Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).

c.Перехід з тарифу «Фрегат. Справжній «можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8 / послугу Ultra шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.

d.Після закінчення дії тарифного плану «Фрегат. Справжній «всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф (All inclusive) згідно міста надання послуг.

e.Вартість підключення становить 1,00 грн. c ПДВ.

4.Термін дії тарифного плану «Фрегат. Справжній «- 12 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.

5.Активація опції «Статичний IP» в рамках акції недоступна.

6.Активація програми подяки, а також консервація лінії в рамках акції недоступна.

7.Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.

8.Умови акції не розповсюджуються на діючих абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, зараз обслуговуються в Мегалінк, 4Net, Мегастайл.

9.Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Справжній інтернет» в форматі PDF.

Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок