Правила акції «4G» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл.
 2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Покров, м.Кременчук, м.Світловодськ, м.Синельникове, м.Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення в період з 25 квітня 2018 року по 31 серпня 2018 року отримують право на використання тарифного плану «Фрегат 4Grn» згідно наступних правил:
  a. Щомісячна абонплата в тарифному плані «Фрегат 4Grn» становить 4 гривні в місяць.
  b. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт/с без обмеження трафіку (прийом/передача інформації).
  c. Період дії тарифу «Фрегат 4Grn» — з моменту підключення абонента становить 12 місяців.
  d. Після закінчення дії тарифного плану «Фрегат 4Grn» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені в тариф «Звичайна Швидкість» або за бажанням абонента в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8,9, або версії 10, згідно міста проживання, шляхом замовлення через технічну підтримку.
 4. Вартість підключення становить 150 грн.
 5. Активація опції «Статичний IP» в рамках акції недоступна.
 6. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 7. Умови акції не розповсюджуються на діючих абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, зараз обслуговуються в Мегалінк.
 8. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

  Завантажити офіційні правила акції «4G» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок