Правила акції «Підключись за 0 грн!» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються тільки на нових абонентів (фізичних осіб), які проживають в приватному секторі в зоні покриття ТОВ «Інтелект-Дніпро Телеком», ТОВ «Ольга ТВ», ТОВ «Пінет» (далі мережу ІДТ, ОТВ, Пінет), території надання послуг під торговою маркою Фрегат. В акції не можуть брати участь абоненти, які проживають в приватному секторі, раніше підключені до будь-якої зі згаданих мереж, а також абоненти з діючими, припиненими або розірваними договорами.
 2. Акція діє на всій території покриття зазначених мереж, за винятком сел. Шевченко.
 3. Суть акційної пропозиції: всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 1 жовтня 2017 року по 01 серпня 2018 року отримують право на підключення до мережі та використанні спеціального тарифного плану згідно наступних правил:
  a. Абонентська плата в тарифі «Нульовий» становить 159 грн., Швидкість доступу в інтернет до 50 Мбіт/с (прийом/передача) без обмеження обсягу трафіку.
  b. Вартість підключення до мережі складає 0,01 грн. У вартість включені всі роботи з прокладання кабелю до входу в будинок абонента. У разі необхідності здійснення робіт з прокладання кабелю усередині приміщення абонента, вартість таких робіт узгоджується індивідуально.
 4. Для отримання послуги за технологією GEPON «Оптика в будинок» Оператор надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою — абонентський термінал ONU GEPON.
 5. Якщо ви підключаєтеся на акційних умовах згідно діючих правил, абонент безумовно приймає і зобов’язується виконувати наступні зобов’язання:
  a. Внесення первинного авансового платежу в розмірі 600,00 гривень до початку використання послуг, який буде використаний для оплати щомісячної абонентської плати згідно з тарифом 159 грн / міс.
  Аванс буде використаний для оплат майбутніх послуг інтернет.
  Із суми авансу резервується 159 грн. для оплати за вісімнадцятий місяць користування акційною тарифом.
  b. Обов’язкове користування послугою доступу в інтернет протягом 18 календарних місяців з моменту підключення. Обов’язкове надання копій паспорта та ідентифікаційного коду при підключенні.
  c. У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:
  1) Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU GEPON в справному та комплектном стані.
  2) В разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою — компенсує його вартість в розмірі 900 грн.
  3) У разі відмови від використання послуг в термін раніше 18 місяців з моменту початку використання послуг виплачує Оператору компенсацію витрат, пов’язаних з вартістю робіт по підключенню в розмірі 1000 грн.
  d. Перехід з тарифного плану «Нульовий» в будь-який інший діючий тарифний план можливий згідно правил діючих тарифів, але не раніше, ніж через 18 місяців з моменту початку надання послуг. Тарифний план «Нульовий» встановлюється абоненту один раз при підключенні. У разі переходу з тарифного плану «Нульовий» на будь-який інший тарифний план зворотний перехід неможливий.
  e. У разі підключення абонента до послуги в середині місяця, тарифікація першого місяця здійснюється пропорційно залишку кількості днів використаної в даному місяці послуги.
  f. Надати скан-копію ідентифікаційного номера платника податків (ІПН) і паспорта з діючою пропискою за адресою підключення.
 6. Провайдер залишає за собою право на зміну умов цієї акції, в т.ч. і зміна розмірів абонентської плати в акційному тарифі, зміни термінів проведення акції і все інші права, пов’язані з механікою справжньою акції.
 7. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.
Telegram Instagram Viber Мы в Фейсбуке