Правила Акції «Money» | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила акції «Money»

1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, КТБ, 4Net, RealNet.
2. Територія дії акції — м. Дніпро, Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське,
м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Покров, м. Кременчук, м. Синельникове, м. Світловодськ, м. Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
3. Суть акційної пропозиції: кожен абонент залишив заявку в період з 18 квітня 2019 року по 27 серпня 2019 роки отримує право використання тарифного плану «Money».
4. Акція доступна на наступних умовах:

4.1

a). Варіант №1: під’єднання до акції на тарифний план «Money_100»
b). Вартість підключення, 0,01 грн. (Вартість кабелю по квартирі оплачується додатково)
c). Після підключення та внесення обов’язкового авансового платежу 100,00 гривень з ПДВ, на абонентський рахунок нараховується бонус в розмірі, еквівалентному 2000,00 грн. Обсяг послуг в рамках тарифного плану «Money_100»: швидкість доступу в інтернет — до 50 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Вартість тарифного плану 166,00 грн/міс з ПДВ.
d). Рекламні 100,00 грн авансового платежу, також підсумовуються з бонусними коштами.

4.2

a). Варіант №2: під’єднання до акції на тарифний план «Money_300»
b). Вартість підключення, 0,01грн. (Вартість кабелю по квартирі оплачується додатково)
c). Після підключення та внесення обов’язкового авансового платежу 300,00 гривень з ПДВ, на абонентський рахунок нараховується бонус в розмірі, еквівалентному 5000,00 грн. Обсяг послуг в рамках тарифного плану «Money_300»: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт/с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Вартість тарифного плану 208,00 грн/міс з ПДВ.
d). Рекламні 300,00грн авансового платежу, також підсумовуються з бонусними коштами.

5. Абонентам які беруть участь у цій акції, на протязі всього терміну використання, недоступна активація послуги Ultra, консервація лінії і програма подяки.
6. Активація опції «Статична IP» в рамках акції недоступна.
7. Після закінчення терміну дії тарифного плану «Money_100» або «Money_300» Абоненти автоматично будуть переведені на тарифний план версії v.10 «Звичайна Швидкість», Абонентів м.Кременчук — на тарифний план «ТОР» або за бажанням абонента в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8,9, або версії 10, згідно міста проживання, шляхом замовлення через технічну підтримку.
8. Після витрачення абонентом усієї акційної суми, абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший діючий тариф. Перехід між тарифними планами після закінчення дії акції здійснюється відповідно до діючих правил тарифних планів останньої версії згідно місту надання послуг.
9. Грошовий еквівалент суми бонусу не виплачується і не конвертується в грошовий еквівалент.
10. Мінімальний обов’язковий термін користування послугою при підключенні на умовах акції становить 13 місяців, в разі підключення до тарифного плану «Money_100» або 26 місяців в разі підключення до тарифного плану «Money_300» починаючи з наступного за місяцем активації в мережі.
11. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Money» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок