Правила акції «Будинок» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на фізичних осіб, які проживають в приватному секторі в зоні покриття організатора акції — ТОВ «ІНТРА.КОМ», де присутня технічна можливість підключення, які раніше не були підключені до телекомунікаційних мереж ТМ FREGAT, ТОВ «Інтелект-Дніпро Телеком», ТОВ «Ольга ТВ», ТОВ «Пінет»,ТОВ «Мега Лінк», а також колишніх абонентів (які не користувалися послугами 12 або більше місяців).
 2. Акція діє на всій території покриття організатора акції.
 3. Суть акційної пропозиції: всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 5 лютого 2024 року до 31 липня 2024 року отримують право на підключення до мережі та використання спеціального тарифного плану «Будинок» на умовах акції «Будинок» згідно наступних правил:
  1. Абонентська плата в тарифному плані «Будинок» становить 250,00 грн. в місяць з ПДВ, швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку.
  2. Вартість підключення до мережі складає 850,00 грн.с ПДВ. У вартість включені всі роботи з прокладання кабелю до входу в будинок абонента. У разі необхідності здійснення робіт з прокладання кабелю всередині приміщення абонента, вартість таких робіт узгоджується індивідуально і оплачується додатково.
  3. На особистий рахунок абонента, за фактом підключення та оплати за підключення до мережі, автоматично нараховуються бонуси у кількості 1500 одиниць, які еквівалентні 1500,00 грн. та можуть бути використані абонентом виключно для оплати послуги доступу до мережі інтернет провайдера Фрегат. Бонуси не можуть бути передані третім особам, які не повертаються / не виплачуються Абоненту, а також не конвертуються в грошові одиниці — гривні України.
 4. Для отримання послуги за технологією PON «Оптика в будинок» Оператор надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою — абонентський термінал ONU PON.
  1. При підключенні на акційних умовах згідно діючих правил, абонент безумовно приймає і зобов’язується виконувати наступні зобов’язання:

  2. Внесення первинного платежу в розмірі 850,00 гривень з ПДВ в термін, не пізніше 24 годин з моменту підключення, який буде використаний для оплати вартості підключення.
  3. Обов’язкове користування послугою доступу в інтернет протягом 12 календарних місяців з моменту підключення.
  4. У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:
   1) Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU PON в справному та комплектном стані.
   2) В разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою — компенсує його вартість в розмірі 900,00 грн.
  5. Після закінчення мінімального встановленого терміну користування послугою (12 місяці) всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тариф «Твої 100».
  6. В разі підключення до мережі не з 1-го числа місяця, розмір абонплати за місяць підключення розраховується виходячи із фактичної кількості днів з дати першої авторизації по останню дату такого місяця.
 5. Програма подяки та консервація лінії в рамках тарифного плану «Будинок» недоступна.
 6. Доступна активація статичного IP, вартість 55,00 грн/міс. з ПДВ. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 7. Організатор акції залишає за собою право на зміну умов цієї акції, в т.ч. і зміна розмірів абонентської плати в акційному тарифі, зміни термінів проведення акції і все інші права, пов’язані з механікою справжньою акції, про що повідомляє додатково.
 8. Організатор акції залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

  Завантажити офіційні правила акції «Будинок» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок