Правила акції «Безкоштовний безліміт. Назавжди! » | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила акції «Безкоштовний безліміт. Назавжди!»

 1. Ареал і обмеження дії тарифу
  a) Особи, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в приватних квартирах багатоквартирних будинків, на території надання послуг мереж Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4net (фонет), Мегастайл, РеалНет
  b) Територія дії акції — м Дніпро, м.Київ, м. Кам’янське, м.Жовті Води, м. Запоріжжя, м.Кривий Ріг, м.Новомосковськ, м.Черкаси м. Покров, м.Павлоград, смт. Черкаське, смт. Гвардійське, смт. Меліоративне в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
  c) Тариф не надається в приватних будинках і бізнес центрах.
 2. Суть пропозиції: Всі абоненти, що залишили заявку на нове підключення / перехід в тариф «Безкоштовний безліміт. Назавжди! » в період з 22 серпня 2016 року по 28 лютого 2018 року отримують послуги доступу в інтернет згідно наступних правил:
  a) Щомісячна абонентська плата відсутня.
  b) Обмеження за обсягом переданої/отриманої інформації відсутні.
  c) Швидкість надання доступу до мережі Інтернет — 5120Кбіт/с без поділу на напрямки трафіку або тимчасові інтервали
 3. У разі необхідності абонент може самостійно активувати в особистому кабінеті опцію «Турбо.Буст» згідно наступних правил:
  a) Швидкість збільшується до теоретичного максимуму підключення абонентської лінії — до 100 Мбіт / 1Гігабіта / с, в залежності від фізичних властивостей лінії протягом 3 хвилин після активації опції і списання коштів.
  b) Вартість разової активації опції «Турбо.Буст» — 6,99грн, плата списується з персонального абонентського рахунку, за умови що на ньому достатньо коштів.
  c) Опція діє протягом поточних астрономічних діб, тобто до 23:59 поточного дня, після чого швидкість знижується до стандартної в тарифі.
  d) Опція може бути активована довільну кількість разів за бажанням абонента.
 4. Вартість початкового підключення до послуги в залежності від обраного варіанту підключення:
  a) Вартість активації пакета послуг без надання роутера 1499 грн разово
  b) Вартість активації пакета послуг з наданням роутера Xiaomi 2499 грн разово, роутер переходить у власність абонента і на нього надається гарантія, передбачена виробником, згідно правил надання такої гарантії.
 5. Додаткові обмеження і відмова від відповідальності:
  a) Провайдер зобов’язується надавати послуги згідно тарифного плану «Безкоштовний безліміт. Назавжди! » весь можливий період своєї роботи, але не менше 50 місяців з моменту первісної активації.
  b) Швидкість в тарифному плані / вартість активації опцій може бути змінена в будь-яку сторону з попереднім повідомленням абонента згідно умов договору публічної оферти fregat.com/dogovor
  c) Послуги «Телепорт», «Програма подяки», «Статичний Ip» не доступні абонентам, які використовують тариф «Безкоштовний безліміт. Назавжди! «.
 6. Додаткові можливості для абонентів:
  a) Протягом 10 календарних місяців після активації тарифу і / або первинного підключення абонент може перейти в стандартні умови надання послуг Фрегат, в т.ч. активувати послугу Ультра шляхом звернення в технічну підтримку компанії по телефону.
  b) Кошти, внесені абонентом на свій персональний рахунок в момент активації будуть зараховані на персональний рахунок абонента з утриманням сервісного платежу, що розраховується за формулою 150грн * кількість місяців надання послуги, вартість наданого роутера згідно п. 4 b) визначається в розмірі 1000 грн, вартість роутера не компенсується.
  с) Грошові кошти кладуться на бонусний рахунок, і не можуть бути використані для активації діючих тарифних планів версії v.6
  d) У разі переходу з акційного тарифного плану «Безкоштовний безліміт. Назавжди! » на будь-який інший тарифний план зворотний перехід неможливий.
 7. Ніяких додаткових зобов’язань на абонентів не накладається.
 8. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.
Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок