Правила Акції "Подвійна" | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернету від Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі ТМ FREGAT, ТОВ “ІНТРА.КОМ”, ТОВ “Ексфлоіт”, ТОВ “Мега лінк”, ТОВ “Фонет” або ТОВ “Мегастайл”, а також колишніх абонентів (які не користувалися послугами 6 або ‘більше місяців).
 2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Верхньодніпровськ, м.Кременчук, м. Синельникове, смт. Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське, Полтавська область — с. Степне, с. Супрунівка, с. Білики, с. Жуки, с. Яреськи, с. Оріхівка, с. Терешки, м. Карлівка, м. Зіньків багатоквартирні будинки, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 лютого 2024 року по 30 квітня 2024 року отримують право на використання тарифного плану “Подвійний” або “Подвійний ТБ” на умовах акції “Подвійна”, згідно наступних правил:
  1. Абонентська плата в тарифному плані “Подвійний” становить 60,00 грн в місяць з ПДВ, швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку.
  2. В тарифному плані “Подвійний” абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі, грошову суму в розмірі 120,00 грн з ПДВ. Це мінімальна сума для активації акції, яка зараховується на особистий рахунок абонента в якості авансового платежу за послугу доступу до мережі Інтернет.
  3. Протягом всього терміну дії акції в тарифному плані “Подвійний” кожне поповнення рахунку на суму, яка дорівнює або є більшою 120,00 грн, подвоюється бонусами в межах максимальної сумарної кількості бонусів (Наприклад, абонент поповнив рахунок на 120 грн, отримав 120 бонусів. Поповнив на 200 грн, отримав 200 бонусів). Кількість поповнень необмежена, але максимальна сумарна кількість бонусів, які нараховуються за весь термін дії акції — не більше ніж 1000 бонусів за весь період дії акції. На суми поповнень рахунку, що перевищують сумарно розмір 1000 грн., нарахування бонусів не здійснюється. Один бонус еквівалентний одній гривні, може бути використаний виключно на оплату послуг інтернет, не підлягає поверненню або конвертації у національну валюту України.
  4. Тарифний план “Подвійний ТБ” передбачає доступ до мережі інтернет та доступ до перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV на пакеті Середній або Максимальний (за вибором Абонента) у сукупності. Щомісячна вартість послуги доступу до мережі інтернет у тарифному плані “Подвійний ТБ” — 60,00 грн/місяць з ПДВ, вартість перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV у тарифному плані “Подвійний ТБ” згідно з діючими тарифами на обраний пакет. Абоненту необхідно внести платіж за перший місяць користування згідно з тарифним планом, а також вартість підключення, у строк, не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі.
  5. Вартість підключення тарифного плану “Подвійний” та “Подвійний ТБ” складає 0,01 грн. (Вартість кабелю до вводу у приміщення абонента та 10 метрів по приміщенню включено у вартість підключення, вартість кабелю по приміщенню абонента понад 10 метрів — сплачується додатково із розрахунку 10,00 грн. з ПДВ за 1 метр).
 4. Термін дії тарифного плану “Подвійний” та “Подвійний ТБ” — 6 (шість) повних календарних місяців, починаючи з місяця, наступного за місяцем першої активації в мережі Інтернет.
 5. Абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми. В разі підключення до мережі не з 1-го числа місяця, розмір абонплати за місяць підключення розраховується виходячи із фактичної кількості днів з дати першої авторизації по останню дату такого місяця.
 6. Перехід з акційного тарифу можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат, версії 9,10,11 в залежності від міста підключення, шляхом замовлення через особистий кабінет, або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 7. Після завершення терміну дії тарифного плану “Подвійний” та “Подвійний ТБ” всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тарифи послуги Інтернет — м.Дніпро -”Gold”, інші міста — перехід на тарифний план “Platinum”.
 8. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 9. Послуги “Ультра” та “Консервація лінії” — не доступні для активаціїї на акційних тарифних планах.
 10. Абонентам, яким нараховані бонуси, після завершення терміну дії тарифного плану «Подвійний» і переходу на стандартний тариф недоступна активація послуги “Ультра” протягом 2 місяців.
 11. Активація опції Статичний IP в рамках акції доступна на стандартних умовах.
 12. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Інтернет для своїх» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок