Правила акції «Ще дешевше» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі ТМ Фрегат, ТОВ “Мега Лінк”, ТОВ “Ексфлоіт”, ТОВ “Фонет” або ТОВ “Мегастайл”.
 2. Територія дії акції — м. Дніпро, м. Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Полтава, м. Верхньодніпровськ, м. Кременчук, м. Світловодськ, м. Синельникове, смт. Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 11 листопада 2021 року по 31 травня 2022 року отримують право на використання тарифного плану «Ще дешевше», згідно наступних правил:
  1. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  2. Вартість послуги доступу до мережі інтернет за умови підключення на акційних умовах за весь строк використання — до закінчення строку дії тарифного плану «Ще дешевше» — 176,00 гривень, в тому числі ПДВ.
  3. Тариф «Ще дешевше» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  4. Перехід з тарифу «Ще дешевше» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 10 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 4. Після завершення терміну дії тарифного плану «Ще дешевше» всі абоненти в м. Дніпро будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф «Gold», абоненти в інших містах будуть переключені в тариф «Platinum».
 5. Вартість підключення становить 1,00 грн. з ПДВ, вартість послуг доступу до мережі інтернет становить 176, 00 грн. за весь строк дії тарифного плану “Ще дешевше” та сплачуються на умовах авансового платежу. Тобто, вартість підключення — 1,00 грн. з ПДВ та оплата послуг за весь строк дії тарифного плану — 176,00 грн. з ПДВ повинні бути оплачені Абонентом сумарно у розмірі — 177,00 грн. з ПДВ — не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі. Мінімальний термін обов’язкового користування послугою при підключенні на умовах акції — 8 повних місяців з дати авторизації. У разі припинення користування послугою раніше зазначеного терміну, Абонент сплачує Провайдеру штраф у розмірі вартості послуги з дати фактичного розірвання договору до дати закінчення строку дії тарифного плану «Ще дешевше». Оплата штрафу здійснюється автоматично, без попереднього повідомлення Абонента, шляхом списання з його особистого рахунку.
 6. Строк дії тарифного плану «Ще дешевше» — 8 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
 7. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 8. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції у форматі PDF

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок