Правила акції «Ще дешевше» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі ТМ Фрегат, ТОВ “Мега Лінк”, ТОВ “Ексфлоіт”, ТОВ “Фонет” або ТОВ “Мегастайл”.
 2. Територія дії акції — м. Дніпро, м. Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Полтава, м. Верхньодніпровськ, м. Кременчук, м. Світловодськ, м. Синельникове, смт. Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 11 листопада 2021 року по 31 січня 2022 року отримують право на використання тарифного плану «Ще дешевше», згідно наступних правил:
  1. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  2. Вартість послуги доступу до мережі інтернет за умови підключення на акційних умовах за весь строк використання — до закінчення строку дії тарифного плану «Ще дешевше» — 176,00 гривень, в тому числі ПДВ.
  3. Тариф «Ще дешевше» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  4. Перехід з тарифу «Ще дешевше» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 10 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 4. Після завершення терміну дії тарифного плану «Ще дешевше» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф м.Дніпро «Звичайна швидкість» інші міста перехід на тарифний план “Фрегат All inclusive”, ”Фрегат ТОР”.
 5. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 10 безкоштовно або активувати послугу Ultra через Особистий Кабінет користувача.
 6. Вартість підключення становить 1,00 грн. з ПДВ, вартість послуг доступу до мережі інтернет становить 176, 00 грн. за весь строк дії тарифного плану “Ще дешевше” та сплачуються на умовах авансового платежу. Тобто, вартість підключення — 1,00 грн. з ПДВ та оплата послуг за весь строк дії тарифного плану — 176,00 грн. з ПДВ повинні бути оплачені Абонентом сумарно у розмірі — 177,00 грн. з ПДВ — не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі. Мінімальний термін обов’язкового користування послугою при підключенні на умовах акції — 8 повних місяців з дати авторизації. У разі припинення користування послугою раніше зазначеного терміну, Абонент сплачує Провайдеру штраф у розмірі вартості послуги з дати фактичного розірвання договору до дати закінчення строку дії тарифного плану «Ще дешевше». Оплата штрафу здійснюється автоматично, без попереднього повідомлення Абонента, шляхом списання з його особистого рахунку.
 7. Строк дії тарифного плану «Ще дешевше» — 8 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
 8. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції у форматі PDF

Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке