Правила акції «Великий подарунок» | Інтернет провайдер «Фрегат»

1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет ТМ Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, Мегастайл, 4net, Sinet. Також послуга доступна для абонентів, які не користувалися нашими послугами 12 місяців або більше (остання авторизація в мережі).
2. Територія дії акції — м Дніпро, Київ, м Черкаси, м Новомосковськ, м Запоріжжя, м Кам’янське, м Павлоград, м Кривий Ріг, м.Жовті Води, м Покров, м Кременчук, м Синельникове, м Світловодськ, м Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 11 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року отримують право на використання тарифного плану «999999 ГІГ», згідно наступних правил:
a.Щомісячна абонплата в тарифному плані «999999 ГІГ» становить 0,04 грн. з ПДВ;
b.Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
c.Тариф «999999 ГІГ» включається абоненту одноразово в момент підключення до мережі Фрегат на умовах акції.
d.Переход з тарифу «999999 ГІГ» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8/9/10 шляхом замовлення через технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
e.Після завершення терміну дії тарифного плану «999999 ГІГ» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені на тарифний план «Звичайна Швидкість».
4. Вартість підключення на умовах акції для нових абонентів, що проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі, становить 399,00 гривень з ПДВ (вартість кабелю по квартирі оплачується додатково). Для абонентів, які проживають в квартирах, раніше підключених до мережі, (остання авторизація більше 12 місяців) вартість повторного підключення складе всього 199 грн.
При підключенні на умовах акції на тариф «999999 ГІГ» Абонент зобов’язаний протягом 24 годин з моменту активації в мережі внести на рахунок авансовий платіж в розмірі 1,00 грн., В тому числі ПДВ, який буде зарахований на особистий рахунок Абонента і використаний на послуги доступу до мережі Інтернет, а також вартість підключення, зазначену вище.
5. Термін дії тарифного плану «999999 ГІГ» — 24 повних місяців, починаючи з наступного за місяцем, в якому здійснена перша авторизація абонента в мережі Фрегат.
6. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
7. Для Абонентів, які беруть участь у цій акції, недоступна активація послуги Ultra, консервація лінії, програма подяки протягом терміну дії тарифного плану «999999 ГІГ».

8. Активацiя опцiї «Статичний IP»,в рамках дії тарифного плану «999999 ГІГ» недоступна.

9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «999999 ГІГ» в форматі PDF .

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок