Правила Акції «Кращий Вибір» | Інтернет провайдер «Фрегат»

1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет ТМ Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, Мегастайл, 4net, Sinet.
2. Територія дії акції — м Дніпро, Київ, м Черкаси, м Новомосковськ, м Запоріжжя, м Кам’янське, м Павлоград, м Кривий Ріг, м.Жовті Води, м Покров, м.Кременчук, м Синельникове, м Світловодськ, м Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 лютого 2019 року по 31 березня 2019 року отримують право на використання тарифного плану «Найкращий Вибір», згідно наступних правил:
a.Щомісячна абонплата в тарифному плані «Кращий Вибір» становить 27,00 гривень з ПДВ;
b.Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
c.Тариф «Кращий Вибір» включається абоненту одноразово в момент підключення до мережі Фрегат на умовах акції.
d.Перехід з тарифу «Кращий Вибір» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8, або версії 9, згідно місту проживання, шляхом замовлення через технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
e.Після завершення терміну дії тарифного плану «Найкращий Вибір» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені на тарифний план «Фрегат All inclusive», за винятком м.Черкаси та м.Кременчук, в яких абоненти будуть переведені на тарифний план «ТОР» тарифів версії 9 .
4. Вартість підключення на умовах акції для нових абонентів, що проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі, становить 351,00 гривень з ПДВ (вартість кабелю по квартирі оплачується додатково).
При підключенні на умовах акції на тариф «Кращий Вибір» Абонент зобов’язаний протягом 24 годин з моменту активації в мережі внести на рахунок передоплату — абонентську плату за період дії тарифу «Кращий Вибір» — в розмірі 648,00 гривень, в тому числі ПДВ, яка буде зарахована на особовий рахунок Абонента і використана на послуги доступу до мережі Інтернет. Також в зазначений термін Абонент зобов’язаний додатково сплатити вартість підключення до мережі.
5. Термін дії тарифного плану «Найкращий Вибір», а також мінімальний термін користування послугою — 24 повних місяці, починаючи з наступного за місяцем, в якому здійснена перша авторизація абонента в мережі Фрегат. При недотриманні Абонентом мінімального терміну користування послугою, він оплачує Організатору акції штраф в розмірі, еквівалентному вартості послуг за період-з дати розірвання до закінчення терміну дії тарифного плану. При цьому, Організатор акції має право одноосібно, без попередження і узгодження з Абонента (ом), провести списання суми штрафу з особистого рахунку Абонента.
6. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
7. Для Абонентів, які беруть участь у цій акції, недоступна активація послуги Ultra, консервація лінії, програма подяки протягом терміну дії тарифного плану «Найкращий Вибір».

8. Активацiя опцiї «Статичний IP»,в рамках дії тарифного плану «Найкращий Вибір» недоступна.

9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Кращий Вибір» в форматі PDF.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок