Правила акції «Бонус 2000» | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила акції «Бонус 2000»

 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, КТБ, 4Net, RealNet.
 2. Територія дії акції — м Дніпро, м.Київ, м Кам’янське, м.Жовті Води, г. Запорожье, Кривому Розі, м Новомосковськ, м.Кременчук, м.Черкаси, м Синельникове, м Орджонікідзе, м Павлоград, смт. Черкаське, смт. Гвардійське, смт. Меліоративне в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції: кожен абонент залишив заявку в період з 13 жовтня 2016 року по 19 лютого 2017 роки отримує право використання тарифного плану «Бонус 2000».
 4. Акція доступна на наступних умовах:
  а. При підключенні, на абонентський рахунок нараховується бонус в розмірі 2000 грн. Кошти можуть бути використані абонентом для оплати послуг доступу в інтернет мережі провайдера.
  b. Вартість підключення становить 150 грн.
  c. Обсяг послуг в рамках тарифного плану «Бонус 2000»: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Вартість тарифного плану 149 грн / міс.
 5. Протягом 14 місяців для абонентів, які беруть участь у цій акції недоступна активація послуги Ultra і консервація лінії і програма подяки.
 6. Активація опції «Статичний IP» в рамках акції недоступна.
 7. Після витрачення абонентом акційною суми в розмірі 2000 грн, абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший діючий тариф. Перехід між тарифними планами після закінчення дії акції здійснюється відповідно до діючих правил тарифних планів версії 10. або актуальних на поточний момент.
 8. Грошовий еквівалент суми бонусу не виплачується.
 9. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 10. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.
Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок