Правила акції «Рік Песик@» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, Мегастайл, 4net, Sinet.
 2. Територія дії акції — м Дніпро, Київ, м Черкаси, м Новомосковськ, м Запоріжжя, м Кам’янське, м Павлоград, м Кривий Ріг, м.Жовті Води, м Покров, м.Кременчук, м Синельникове, м Світловодськ, м Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 11 грудня 2017 року по 22 квітня 2018 року отримують право на використання тарифного плану «Фрегат.Год Песик @», згідно наступних правил:
  a.Щомісячна абонплата в тарифному плані «Фрегат.Год Песик @» становить 0,01 грн.
  b.Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  c.Тариф «Фрегат.Год Песик @» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  d.Перехід з тарифу «Фрегат.Год Песик @» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 7 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
  e.Після завершення терміну дії тарифного плану «Фрегат.Год Песик @» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф «Фрегат XXL» (згідно міста надання послуги).
 4. Первинний платіж при підключенні на умовах акції на тариф «Фрегат.Год Песик @» становить 250 грн. і повинен бути сплачений Абонентом протягом 24 годин з моменту його активації в мережі. Після закінчення терміну дії тарифного плану «Фрегат. Рік Песик @ »на особистий рахунок Абонента додатково до суми первинного платежу зараховується бонус в розмірі, еквівалентному 250 грн., який сумарно з первинним платежем дорівнює 500,00 гривням (з урахуванням правила математичного округлення до цілого числа після оплати 12 місяців послуги в тарифному плані «Фрегат.Год Песик @»). Первинний платіж і бонуси можуть бути використані виключно для оплати послуг інтернет в період терміну дії тарифу «Фрегат. Рік Песик @ », а також на оплату послуг інтернет за наступні періоди користування послугою.
 5. Термін дії тарифного плану «Фрегат. Рік Песик @ »- 12 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
 6. Мінімальний обов’язковий термін користування послугою при підключенні на акційних умовах — 15 повних місяців з моменту першої авторизації в мережі.
 7. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 8. Для Абонентів, які беруть участь у цій акції, недоступна активація послуги Ultra, консервація лінії, програма подяки протягом терміну дії тарифного плану «Фрегат. Рік Песик @ ».
 9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Рік Песик @» в форматі PDF.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок