Правила акції «125грн в рік» | Інтернет провайдер «Фрегат»
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, фонет або Мегастайл.
 2. Територія дії акції — р.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, г.Каменск, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, Жовті Води, Орджонікідзе, г .Кременчуг, Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 22 травня 2017 року по 14 вересня 2017 року отримують право на використання тарифного плану «Фрегат. 69 «, згідно наступних правил:
  1. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  2. Вартість послуги доступу до мережі інтернет за умови підключення на акційних умовах до закінчення терміну дії / використання Абонентом тарифного плану «Фрегат.69» — 125,00 гривень, в тому числі ПДВ
   (Включаючи вартість підключення до мережі).
  3. Тариф «Фрегат.69» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  4. Перехід з тарифу «Фрегат.69» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
  5. Після завершення терміну дії тарифного плану «Фрегат.69» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф « Econom «.
  6. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 8 безкоштовно або активувати послугу Ultra через Особистий Кабінет користувача .
  7. Вартість підключення становить 0,94 грн. з ПДВ (вартість кабелю в квартирі Абонента оплачується додатково). Аванс на використання послуг інтернет становить 124,06 грн. за весь термін використання тарифного плану «Фрегат.69». Вартість підключення та аванс (125,00 гривень + вартість кабелю по квартирі) повинні бути оплачені Абонентом не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі. Мінімальний термін обов’язкового користування послугою при підключенні на умовах акції — 12 повних місяців з дати авторизації. У разі припинення користування послугою раніше зазначеного терміну, вартість підключення та авансовий платіж Абоненту не повертаються.
  8. Термін дії тарифного плану «Фрегат.69» — 12 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
  9. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
  10. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.
Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке Фрегат портал Помощь