Правила акції «323 гривні» | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила акції «323 гривні»

 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернету від Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі ТМ Фрегат, ТОВ “Мега Лінк”, ТОВ “Ексфлоіт”, ТОВ “Фонет” або ТОВ “Мегастайл”.
 2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Верхньодніпровськ, м.Кременчук, м .Синельникове, смт Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 березня 2023 року по 6 жовтня 2023 року отримують право на використання тарифних планів “ТБешка” або “Інтернешка”, згідно наступних правил:
  1. Обсяг послуг в рамках тарифних планів:
   — Швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
   — Щомісячна абонплата у тарифному плані “ТБешка” складає 105,00 гривень (сумарно 99,00 гривень — доступ до перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV на пакеті “Середній” та 6,00 гривень — абонентська плата за інтернет).
   — Щомісячна абонплата у тарифному плані “”Інтернешка” складає 63,00 гривні за послуги інтернет.
  2. Вартість послуги доступу до мережі інтернет та доступу до мережі інтернет і доступу до перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV за умови підключення на акційних умовах, до закінчення терміну дії / використання Абонентом тарифних планів, сумарно із вартістю активації послуги становить — 323,00 гривні авансового платежу, з яких 8,00 гривень вартує активація послуги доступу до мережі Інтернет. Загальна сума (вартість послуги та підключення) за весь строк дії обраного тарифного плану повинна бути сплачена єдиним авансовим платежем протягом 24 години з моменту активації абонента в мережі.
  3. Тарифний план “ТБешка”- термін дії тарифу — 3 календарних місяці, починаючи з першого числа місяця наступного за місяцем активації в мережі, включає у себе доступ до мережі інтернет на швидкості до 100 Мбіт\с та доступ до перегляду сервісів TRINITY/ SWEET.TV на пакеті “Середній”.
  4. Тарифний план “Інтернешка” — термін дії тарифу — 5 календарних місяців, починаючи з першого числа місяця наступного за місяцем активації в мережі, включає у себе доступ до мережі інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с.
  5. Тарифи “ТБешка” та “Інтернешка” включаються абоненту одноразово на момент підключення до мережі Фрегат.
  6. Перехід з акційних тарифів можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат, версії 11, шляхом замовлення через особистий кабінет, або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 4. Після завершення терміну дії тарифних планів “ТБешка” або “Інтернешка” всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тарифи послуги Інтернет — м.Дніпро -”Gold”, інші міста — перехід на тарифний план “Platinum”. Абоненти, які були підключені за тарифом “ТБешка” також переводяться на пакет “Середній” сервісу TRINITY/ SWEET.TV зі стандартною вартістю.
 5. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 11 безкоштовно, через Особистий Кабінет користувача.
 6. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 7. Послуги “Ультра” та “Консервація лінії” — не доступні для активаціїї на акційних тарифних планах.
 8. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «323 гривні» в форматі PDF .

Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок