Правила Акції «Мега Коннект 2.0» | Інтернет провайдер «Фрегат». Запоріжжя

Акція «Мега Коннект 2.0»

1.Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають у квартирах, раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл, а також колишніх абонентів (які не користувалися послугами 3 або більше місяців).

2.Територія дії акції — м. Дніпро,м. Київ., м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Кременчук, м. Світловодськ, м. Синельникове, м. Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де є технічна можливість підключення.

3.Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення у період з 13 квiтня 2020 року по 15 вересня 2020 року отримує право на використання тарифного плану «Мега Коннект 2.0» згідно наступних правил:
а. Щомісячна абонплата в тарифному плані «Мега Коннект 2.0» становить 64 грн в місяць і швидкістю до 100 Мбіт/с. Період дії акційної пропозиції/ТП «Мега Коннект 2.0» — 12 повних місяців починаючи з місяця, в якому була зроблена перша авторизація абонента в мережі Фрегат.
b. Абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі, грошову суму в розмірі 49,00 грн., яка є сумою для активації порта. Це мінімальна сума для активації акції.
c. Після зарахування 49 грн на рахунок абонент отримує бонус на свій особистий рахунок в розмірі, що еквівалентний 128 грн., який може бути використаний на оплату послуг інтернет (2 повних місяці користування).
d. Після зарахування 49 грн на рахунок, з абонента автоматично зніметься сума абонентської плати за період — з дати підключення по останню дату календарного місяця користування.
e. За волевиявленням Абонента та за умови надання ним працездатного роутеру під час підключення, в рамках акції проводиться налаштування та підключення вказаного обладнання без додаткових оплат з боку Абонента + надається 10 метрів кабелю по квартирі.

4.Мінімальний обов’язковий термін користування послугою — 14 місяців.

5.Після завершення терміну дії тарифного плану «Мега Коннект 2.0» всі абоненти в м. Дніпро будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф «Gold», абоненти в інших містах будуть переключені в тариф «Platinum».

6.Активація послуги «Ultra», програма подяки, консервація лінії в рамках акції недоступні.

7. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.

8.Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.

9.Умови акції не розповсюджуються на чинних абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, які зараз обслуговуються в Мегалінк, 4Net, Мегастайл.

10.Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Мега Коннект 2.0» в форматі PDF.

Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок