Офіційні правила використання програми подяки | Інтернет провайдер «Фрегат». Запоріжжя

Офіційні правила використання програми подяки

 1. Програма подяки (ПП) доступна всім чинним абонентам компанії, що використовують версію тарифних планів v.5, v.6, v.7, v.8, v.9. за винятком абонентів соціальної групи тарифів.
 2. Суть програми — отримання абонентами бонусних нарахувань преміальних сум на персональний користувальницький рахунок в залежності від розміру персонального абонентського бонусу (ПАБ).
 3. Персональний абонентський бонус — число у відсотках від 0% (бонус не нараховується) до 15% (максимальний бонус) — присвоюється кожному абоненту при його підключенні до програми подяки. Точність розрахунку бонусу — 0,01%, округлення на користь абонента.
 4. Для набуття статусу учасника програми подяки, абонент повинен самостійно активувати свою участь в ній в Особистому Кабінеті користувача https://info.fregat.net, розділ — Сервіси ->Список сервісів->Інтернет->{Ваш логін}->Подяка. Вартість активації — 10,00 грн разово. (Вартість активації програми подяки у телеграм-боті 0,01 грн. разово [@fregatsupport_bot, розділ Інформація — Програма подяки — Програма подяки])
 5. Початковий розмір персонального абонентського бонусу розраховується на основі загального абонентського стажу за такою формулою: (дата активації участі в програмі подяки) — (дата першого платежу абонента). Від 3 до 9 місяців — 2%, від 10 до 18 місяців — 5%, від 19 до 30 місяців — 7%, понад 31 місяць — 10%. Розрахунковим є повний місяць.
 6. Нарахування бонусів здійснюється у вигляді нарахування бонусної суми на персональний рахунок абонента в розмірі частки персонального абонентського бонусу від сукупної суми оплат абонентом в минулому місяці. Нарахування здійснюється кожного 1го числа місяця. Наприклад: розмір персонального абонентського бонусу становить 10%, абонентом протягом минулого місяця було внесено на рахунок 100 грн. Обсяг бонусного нарахування складе 100грн * 10% = 10 бонусів. Бонуси нараховуються 1-го числа наступного місяця.
 7. Розмір персонального абонентського бонусу автоматично коригується кожне 1 число місяця за результатами попереднього місяця згідно наступних правил:
  a. У разі, якщо протягом минулого місяця абонент використовував послугу без блокування з фінансових причин і поповнював свій рахунок як мінімум на 10 грн — розмір бонусу збільшується на 0,1% (максимальне значення — 15%).
  b. У разі, якщо протягом минулого місяця була зафіксована блокування рахунку користувача з фінансових причин, розмір бонусу зменшується на 0,5% (мінімальне значення — 0%)
  c. Якщо протягом минулого місяця послуга абонента була припинена (консервація лінії) — розмір бонусу не змінюється.
 8. Нараховані бонусні суми абонент може використовувати на власний розсуд на оплату будь-яких послуг Фрегат.
  Розрахунок здійснюється виходячи із еквівалентності 1 бонусу — 1 гривні України. Згідно положень п.76 Правил надання та отримання електронних комунікаційних послуг бонуси, які нараховані Провайдером поверненню не підлягають та не конвертуються у національну валюту України.
 9. Активація участі в програмі подяки можлива тільки 1 раз.
 10. Фрегат залишає за собою всі права, в т.ч. і на зміни умов даної програми подяки.
Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок