Правила акції «Small» | Інтернет провайдер «Фрегат». Верхньодніпровськ

Акція «Small»

1.Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл.

2.Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м Кременчук, м.Світловодськ, м.Верхньодніпровськ, м.Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
3.Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення в період з 28 серпня 2019 року по 10 грудня 2019 року, отримує право на використання тарифного плану «Фрегат.Маленький» згідно наступних правил:

a.Щомісячна абонплата на тарифному плані «Фрегат.Маленький» становить 59,00 грн. з ПДВ в місяць.
b.Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).

c.Переход з тарифу «Фрегат.Маленький» можливий на будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8/9 (Кременчук, Черкаси), а також послугу Ultra шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.

d.Пiсля закінчення дії тарифного плану «Фрегат.Маленький» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені на тариф (All inclusive / TOP) згідно міста надання послуг.

e.Вартість підключення становить 1,00 грн. c ПДВ. Протягом 24 годин з моменту підключення до мережі, Абонент зобов’язаний сплатити вартість підключення та вартість послуг за 1 місяць.

4.Термін дії тарифного плану «Фрегат.Маленький» — 12 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.

5.Активація опції «Статичний IP», а також програма подяки в рамках акції недоступна.

6. Додаткові зобов’язання не накладаються.

7.Умови акції не поширюються на діючих абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, якi зараз обслуговуються в Мегалінк, 4Net, Мегастайл.

8.Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Small» в форматі PDF.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок