Правила акції «Втричі більше на рахунку!» | Інтернет провайдер «Фрегат». Верхньодніпровськ

1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, КТБ, 4Net, RealNet (за виключенням випадків, коли остання авторизація в мережі Організатора відбулася більш, ніж 6 місяців до дати подання заявки).
2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Кременчук, м.Світловодськ, м.Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де є технічна можливість підключення.
3. Суть акційної пропозиції: кожен абонент, який здійснить підключення до швидкісного інтернету Фрегат в період з 19 вересня 2020 року до 30 листопада 2020 року,отримує на свій абонентський рахунок бонуси, у розмірі еквівалентному потрійному розміру від залишку рахунку в його минулому підключенні. Розрахунок здійснюється виходячи із еквівалента 1 гривня залишку = 1 бонус.
4. Залишок коштів з особистого рахунку повідомляється організатору акцii в усній формi на момент звернення
5. Умови та обмеження:
а. Тарифний план, доступний для підключення по акції «Втричі Більше на рахунку» — «All Inclusive» або «TOP» (100 Мбіт / с) для того міста, в якому здійснюється підключення.
b. Максимальний розмір нарахованого бонусу — 2000.
c. Бонуси зараховуються на особистий рахунок абонента протягом одного робочого дня після повідомлення залишку. Якщо повідомлення відбулося у вихідний день — нарахування бонусу здійснюється в перший робочий день після вихідного.
d. Абонент може використовувати бонуси виключно для оплати послуг інтернет, які надаються компанією Фрегат.
e. Після вичерпання бонусів на рахунку, отриманих за акції «Втричі Більше», абонент продовжує використання послуг відповідно до стандартних умов.
f. Вартість підключення становить 1,00 грн.
6. У разі, якщо у абонента перехідний баланс менше 150 гривень, йому нараховується бонуси в розмірі 500 автоматично. Тобто будь-який абонент отримує бонусів не менше 500.
7. Активація опції «Статичний IP» в рамках акції недоступна.
8. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
9. Умови акції не розповсюджуються на діючих абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, яких зараз обслуговує Мегалінк, 4Net, Мегастайл.
10. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила у форматі PDF.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок