Правила користування тарифами для приватного сектора v.2 у м. Синельникове | Інтернет провайдер «Фрегат». Синельникове

Правила користування тарифами для приватного сектора м. Синельникове

 1. Нові тарифи Фрегат v.2 для приватного сектора діють з 1 лютого 2022 р. Швидкість в тарифних планах не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифів:
  1. Твої 20 — безлімітний доступ на швидкості до 20 Мбіт / с, абонентська плата 209 грн в місяць;
  2. Твої 50 — безлімітний доступ на швидкості до 50 Мбіт / с, абонентська плата 259 грн в місяць;
  3. Твої 100 — безлімітний доступ на швидкості до 100 Мбіт / с, абонентська плата 293 грн в місяць.
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 1200 грн. (из розрахунку — до 150 метрів кабелю, в разі витрати кабелю понад вказаний метраж, вартість підключення розраховується в індивідуальному порядку) для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. При наявності кабелю і обладнання, вартість відновлення лінії становить 300 грн.
 5. Якщо у абонента є кабель, але немає обладнання, вартість підключення — 900 грн.
 6. Перенесення лінії при наявності технічної можливості — 600 грн.
 7. Перехід з мідного кабелю на оптоволоконний — 400 грн. (Одноразово) або 600 грн. (Розстрочка на 12 місяців).
 8. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів та ін. на рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений протягом дії розіграшу на офіційних сторінках інтернет-провайдера Фрегат у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.
 9. Перехід між тарифними планами в тарифах v.2  здійснюється наступним чином:
  1. Подання заявки на зміну тарифного плану у будь-який день місяця. При цьому, сума абонплати попереднього тарифу утримується повністю. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, через «Особистий кабінет». Активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
  2. З 1 числа місяця, наступного за поточним. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, зробивши заявку через «Особистий кабінет» або зателефонувавши у технічну підтримку.
 10. З 1 лютого 2022 року до 31 березня 2022 року перехід між тарифами v.2 без оплат.
 11. З 1 квітня 2022 року вартість переходу з тарифу з меншою абонплатою, в тариф з більшою абонплатою — безкоштовно, в зворотному напрямку — 30 грн разово.
 12. Заявка повинна бути виконана до 1 числа місяця, з якого починає діяти новий тариф.
 13. Для користувачів попередніх версій тарифних планів перехід в тарифні плани v.2 — безкоштовний.
 14. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет— Список Сервісів — Опції — Замовити.
 15. Тарифи v.2 використовують помісячну модель тарифікації — абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го  по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою  фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом  календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 16. Перехід з тарифів v.2 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 17. Провайдер залишає за собою всі права.
Instagram Мы в Фейсбуке