Правила акції «Фрегат 3000» | Інтернет провайдер «Фрегат». Синельникове

Умови акції поширюються тільки на нових абонентів (фізичних осіб), які проживають в приватному секторі в зоні покриття організатора акції — ТОВ «Мега Лінк», де присутня технічна можливість підключення. В акції не можуть брати участь особи, які проживають в приватному секторі, якщо за адресою, вказаною ними, раніше було підключення до телекомунікаційних мереж ТОВ «Інтелект-Дніпро Телеком», ТОВ «Ольга ТВ», ТОВ «Пінет», а також абоненти зазначених Провайдерів / Операторів з діючими, припиненими або розірваними договорами за цими адресами.

 1. Акція діє на всій території покриття організатора акції.
 2. Суть акційної пропозиції: всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 1 березня 2023 року до 31 грудня 2023 року отримують право на підключення до мережі та використання спеціального тарифного плану «Фрегат 3000» на умовах акції «Фрегат 3000» згідно наступних правил:
  a. Абонентська плата в тарифному плані «Фрегат 3000» становить 244,00 грн. в місяць з ПДВ, швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с (прийом / передача), без обмеження обсягу трафіку.
  b. Вартість підключення до мережі складає 799,00 грн.с ПДВ. У вартість включені всі роботи з прокладання кабелю до входу в будинок абонента. У разі необхідності здійснення робіт з прокладання кабелю усередині приміщення абонента, вартість таких робіт узгоджується індивідуально і оплачується додатково.
  с. На особистий рахунок абонента, за фактом підключення та оплати за підключення до мережі, автоматично нараховується бонус, в розмірі еквівалентному 3000,00 грн., Який абонент може використовувати виключно для оплати електронних комунікаційних послуг провайдера Фрегат. Бонуси не можуть бути передані третім особам, які не повертаються / не виплачуються Абоненту, а також не конвертуються в грошові одиниці — гривні України.
 3. Для отримання послуги за технологією GEPON «Оптика в будинок» Оператор надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою — абонентський термінал ONU GEPON.
 4. Якщо ви підключаєтеся на акційних умовах згідно діючих правил, абонент безумовно приймає і зобов’язується виконувати наступні зобов’язання:
  a. Внесення первинного платежу в розмірі 799,00 гривень в термін, не пізніше 24 годин з моменту підключення, який буде використаний для оплати вартості підключення.
  b. Обов’язкове користування послугою доступу в інтернет протягом 24 календарних місяців з моменту підключення. Обов’язкове надання копій паспорта та ідентифікаційного коду при підключенні.
  c. У разі відмови від користування Послугою абонент здійснює:
  1) Повернення провайдеру абонентського терміналу ONU GEPON в справному та комплектном стані.
  2) В разі неможливості повернення пристрою або неповної його комплектації, або несправному стані пристрою — компенсує його вартість в розмірі 900,00 грн.
  3) У разі відмови від використання послуг в термін раніше 24 місяців з моменту початку використання послуг, виплачує Оператору штраф у розмірі 2500 грн.
  d. Після закінчення мінімального встановленого терміну користування послугою (24 місяці) абонент може залишитися на цьому тарифi, або за бажанням і на підставі звернення до Організатора він може бути переведений на будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8,9, або версії 10, згідно міста проживання. Перехід з тарифного плану «Фрегат 3000» в будь-який інший діючий тарифний план можливий згідно правил діючих тарифів, але не раніше, ніж нараховані бонуси будуть використані Абонентом в повному обсязі. Тарифний план «Фрегат 3000» встановлюється абоненту один раз при підключенні.
  e. У разі підключення абонента до послуги в середині місяця, тарифікація першого місяця здійснюється пропорційно залишку кількості днів використаної в даному місяці послуги.
  f. Надати скан / фото-копію ідентифікаційного номера платника податків (ІПН) і паспорта з діючою реєстрацією на території України.
 5. Програма подяки та консервація лінії в рамках тарифного плану «Фрегат 3000» недоступна.
 6. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 7. Організатор акції залишає за собою право на зміну умов цієї акції, в т.ч. і зміна розмірів абонентської плати в акційному тарифі, зміни термінів проведення акції і все інші права, пов’язані з механікою справжньою акції, про що повідомляє додатково.
 8. Організатор акції залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.
 9. Справжні умови проведення акції «Фрегат 3000» носять ознайомчий характер. Перед підключенням обов’язково детальне ознайомлення з офіційними правилами акції.

  Завантажити офіційні правила акції «Фрегат 3000» в форматі PDF .

Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок