Офіційні правила використання програми подяки | Інтернет провайдер «Фрегат». Синельникове

Офіційні правила використання програми подяки

 1. Програма подяки (ПП) доступна всім чинним абонентам компанії (багатоповерховий сектор та приватний сектор), що використовують версію тарифних планів у багатоповерховому секторі v.5, v.6, v.7, v.8, v.9, у приватному секторі v.1,v.2 за винятком абонентів соціальної групи тарифів.
 2. Суть програми — отримання абонентами бонусних нарахувань преміальних сум на персональний користувальницький рахунок в залежності від розміру персонального абонентського бонусу (ПАБ).
 3. Персональний абонентський бонус — число у відсотках від 0% (бонус не нараховується) до 15% (максимальний бонус) — присвоюється кожному абоненту при його підключенні до програми подяки. Точність розрахунку бонусу — 0,01%, округлення на користь абонента.
 4. Для присвоєння персонального абонентського бонусу облікового запису, абонент повинен самостійно активувати свою участь в програмі подяки в Особистому Кабінеті користувача https://info.fregat.net, розділ — Сервіси ->Список сервісів->Інтернет->{Ваш логін}->Подяка. Вартість активації — 10 грн разово.
 5. Початковий розмір персонального абонентського бонусу розраховується на основі загального абонентського стажу за такою формулою: (дата активації участі в програмі подяки) — (дата першого платежу абонента). Від 3 до 9 місяців — 2%, від 10 до 18 місяців — 5%, від 19 до 30 місяців — 7%, понад 31 місяць — 10%. Розрахунковим є повний місяць.
 6. Нарахування бонусів здійснюється у вигляді нарахування бонусної суми на персональний рахунок абонента в розмірі частки персонального абонентського бонусу від сукупної суми оплат абонентом в минулому місяці. Нарахування здійснюється кожного 1го числа місяця. Наприклад: розмір персонального абонентського бонусу становить 10%, абонентом протягом минулого місяця було внесено на рахунок 100 грн. Обсяг бонусного нарахування складе 100грн * 10% = 10 бонусів. Бонуси нараховуються 1-го числа наступного місяця.
 7. Розмір персонального абонентського бонусу автоматично коригується кожне 1 число місяця за результатами попереднього місяця згідно наступних правил:
  a. У разі, якщо протягом минулого місяця абонент використовував послугу без блокування з фінансових причин і поповнював свій рахунок як мінімум на 10 грн — розмір бонусу збільшується на 0,1% (максимальне значення — 15%).
  b. У разі, якщо протягом минулого місяця була зафіксована блокування рахунку користувача з фінансових причин, розмір бонусу зменшується на 0,5% (мінімальне значення — 0%)
  c. Якщо протягом минулого місяця послуга абонента була припинена (консервація лінії) — розмір бонусу не змінюється.
 8. Нараховані бонусні суми абонент може використовувати на власний розсуд на оплату будь-яких послуг Фрегат.
  Розрахунок здійснюється виходячи із еквівалентності 1 бонусу — 1 гривні України. Згідно положень п.76 Правил надання та отримання електронних комунікаційних послуг бонуси, які нараховані Провайдером поверненню не підлягають та не конвертуються у національну валюту України.
 9. Активація участі в програмі подяки можлива тільки 1 раз.
 10. Фрегат залишає за собою всі права, в т.ч. і на зміни умов даної програми подяки.
Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок