Правила акції «Трустарт» | Інтернет провайдер «Фрегат». Полтава
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають у квартирах, раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл, а також колишніх абонентів.
 2. Територія дії акції — м. Дніпро, м. Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Полтава, м. Верхньодніпровськ, м. Кременчук, м. Світловодськ, м. Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 лютого 2021 року по 25 липня 2021 року отримують право на використання тарифного плану «Трустарт», згідно наступних правил:
  • Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  • Вартість послуги доступу до мережі інтернет за умови підключення на акційних умовах до закінчення терміну дії / використання Абонентом тарифного плану «Трустарт» — 300,01 гривень, в тому числі ПДВ. (Включаючи вартість підключення до мережі).
  • Тариф «Трустарт» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  • Перехід з тарифу «Трустарт» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 10 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 4. Після завершення терміну дії тарифного плану «Трустарт» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф м.Дніпро «Звичайна швидкість» інші міста перехід на тарифний план “Фрегат All inclusive”,”Фрегат ТОР”.
 5. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 10 безкоштовно або активувати послугу Ultra через Особистий Кабінет користувача.
 6. Активацiя опцiї «Статичний IP», консервацiя лiнii в рамках акцiї «Трустарт» недоступна.
 7. Вартість підключення становить 0,01 грн. з ПДВ. Аванс на використання послуг інтернет становить 300 грн. за весь термін використання тарифного плану «Трустарт». Вартість підключення та аванс 300,01 гривень повинні бути оплачені Абонентом не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі. Мінімальний термін обов’язкового користування послугою при підключенні на умовах акції — 14 повних місяців з дати авторизації. У разі припинення користування послугою раніше зазначеного терміну, Абонент сплачує Провайдеру штраф у розмірі вартості послуги з дати розірвання договору до дати закінчення строку дії тарифного плану “Трустарт”. Оплата штрафу здійснюється автоматично, без попереднього повідомлення Абонента, шляхом списання з його особистого рахунку.
 8. Термін дії тарифного плану «Трустарт» — 14 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
 9. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 10. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила у форматі PDF.

Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке