Правила користування тарифами v.2 | Інтернет провайдер «Фрегат». Полтава

Правила користування тарифами в м. Полтава багатоквартирний сектор

 1. Нові тарифи v.2 Фрегат діють з 1 лютого 2022 р. Швидкість в тарифних планах не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифів:
  1. Super 20 — безлімітний доступ на швидкості до 20 Mbit, абонентська плата 160 грн за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ;
  2. Super 50 — безлімітний доступ на швидкості до 50 Mbit, абонентська плата 180 грн за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ;
  3. Super 100 — безлімітний доступ на швидкості до 100 Mbit, абонентська плата 199 грн за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ.
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 2 грн. для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів та ін. на рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений протягом дії розіграшу на офіційних сторінках інтернет-провайдера Фрегат у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.
 5. Перехід між тарифними планами здійснюється наступним чином:
  1. Подання заявки на зміну тарифного плану у будь-який день місяця. При цьому, сума абонплати попереднього тарифу утримується повністю. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, через «Особистий кабінет». Активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
  2. З 1 числа місяця, наступного за поточним. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, зробивши заявку через «Особистий кабінет» або зателефонувавши у технічну підтримку.
 6. З 1 лютого 2022 року до 31 березня 2022 року перехід між тарифами v.2 без оплат.
 7. З 1 квітня 2022 року вартість переходу з тарифу з меншою абонплатою, в тариф з більшою абонплатою — безкоштовно, в зворотному напрямку — 20 грн разово.
 8. Заявка повинна бути виконана до 1 числа місяця, з якого починає діяти новий тариф.
 9. Для користувачів попередніх версій тарифних планів перехід в тарифні плани v.2 — безкоштовний.
 10. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 11. Тарифи використовують помісячну модель тарифікації — абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 12. Перехід з тарифів v.2 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 13. Провайдер залишає за собою всі права.
Telegram Telegram Instagram Viber Мы в Фейсбуке