Правила користування тарифами v.2 в м. Полтава приватний сектор | Інтернет провайдер «Фрегат». Полтава

Правила користування тарифами в м. Полтава приватний сектор

 1. Нові тарифи Фрегат v.2 для приватного сектора діють з 1 лютого 2022 р. Швидкість в тарифному плані не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифів:
  1. ШвидкоХата (підключення за технологією GEPON) — безлімітний доступ на швидкості до 100 Mbit, абонентська плата 209 грн в місяць.
  2. Super 10 (широкосмуговий бездротовий доступ) — безлімітний доступ на швидкості до 10 Mbit, абонентська плата 150 грн. за 1 (один) календарний місяць, з ПДВ.
 3. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити
 4. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів і ін. На рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений протягом дії розіграшу на офіційних сторінках інтернет-провайдера Фрегат у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.
 5. Для користувачів попередніх тарифних планів перехід в тарифний план v.2 — безкоштовний.
 6. Новий тариф v.2 використовує щомісячну модель тарифікації — абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 7. Перехід з тарифу v.2 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 8. Провайдер залишає за собою всі права.
Telegram Telegram Instagram Viber Мы в Фейсбуке