Правила акції «Трустарт» | Інтернет провайдер «Фрегат». Кременчук
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають у квартирах, раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл, а також колишніх абонентів.
 2. Територія дії акції — м. Дніпро, м. Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Полтава, м. Верхньодніпровськ, м. Кременчук, м. Світловодськ, м. Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 01 лютого 2021 року по 25 липня 2021 року отримують право на використання тарифного плану «Трустарт», згідно наступних правил:
  • Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  • Вартість послуги доступу до мережі інтернет за умови підключення на акційних умовах до закінчення терміну дії / використання Абонентом тарифного плану «Трустарт» — 300,01 гривень, в тому числі ПДВ. (Включаючи вартість підключення до мережі).
  • Тариф «Трустарт» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  • Перехід з тарифу «Трустарт» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 10 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 4. Після завершення терміну дії тарифного плану «Трустарт» всі абоненти в м. Дніпро будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф «Gold», абоненти в інших містах будуть переключені в тариф «Platinum».
 5. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 10 безкоштовно або активувати послугу Ultra через Особистий Кабінет користувача.
 6. Консервацiя лiнii в рамках акцiї «Трустарт» недоступна.
 7. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 8. Вартість підключення становить 0,01 грн. з ПДВ. Аванс на використання послуг інтернет становить 300 грн. за весь термін використання тарифного плану «Трустарт». Вартість підключення та аванс 300,01 гривень повинні бути оплачені Абонентом не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі. Мінімальний термін обов’язкового користування послугою при підключенні на умовах акції — 14 повних місяців з дати авторизації. У разі припинення користування послугою раніше зазначеного терміну, Абонент сплачує Провайдеру штраф у розмірі вартості послуги з дати розірвання договору до дати закінчення строку дії тарифного плану “Трустарт”. Оплата штрафу здійснюється автоматично, без попереднього повідомлення Абонента, шляхом списання з його особистого рахунку.
 9. Термін дії тарифного плану «Трустарт» — 14 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
 10. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 11. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила у форматі PDF.

Instagram Мы в Фейсбуке