Правила користування тарифом для приватного сектора v.2 ПС Кременчук | Інтернет провайдер «Фрегат». Кременчук

Правила користування тарифом для приватного сектора ПС Кременчук

 1. Новий тариф Фрегат v.2 для приватного сектора ПС Кременчук, діє з 1 лютого 2022 р. Швидкість в тарифному плані не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифу: ПС Кременчук — безлімітний доступ на швидкості до 100 Мбіт / с, абонентська плата 240 грн в місяць.
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 2000 грн. (из розрахунку — до 150 метрів кабелю, в разі витрати кабелю понад вказаний метраж, вартість підключення розраховується в індивідуальному порядку) для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. При наявності кабелю і обладнання, вартість відновлення лінії становить 300 грн.
 5. Якщо у абонента є кабель, але немає обладнання, вартість підключення — 900 грн.
 6. Перенесення лінії при наявності технічної можливості — 600 грн.
 7. Перехід з мідного кабелю на оптоволоконний — 400 грн. (Одноразово) або 600 грн. (Розстрочка на 12 місяців).
 8. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити
 9. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів і ін. На рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений протягом  дії розіграшу на офіційних сторінках інтернет-провайдера Фрегат у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.
 10. Для користувачів попередніх тарифних планів перехід в тарифний план нової версії — безкоштовний.
 11. Новий тариф v.2 використовує щомісячну модель тарифікації — абонентська плата за обраний тарифний план поширюється на 1 календарний місяць — з 1-го  по останнє число поточного календарного місяця. При цьому, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 години 01 числа календарного місяця, що передує розрахунковому, та/або датою  фактичного зарахування коштів від Абонента на рахунок Провайдера у такому місяці. Списання абонплати здійснюється останнім числом  календарного місяця, що передує розрахунковому. У разі, якщо в момент списання на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 12. Перехід з тарифу v.2 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця.
 13. Провайдер залишає за собою всі права.
Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке