Правила акції «125грн в рік» | Інтернет провайдер «Фрегат». Кременчук
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, фонет або Мегастайл.
 2. Територія дії акції — р.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, г.Каменск, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, Жовті Води, Орджонікідзе, г .Кременчуг, Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 22 травня 2017 року по 14 вересня 2017 року отримують право на використання тарифного плану «Фрегат. 69 «, згідно наступних правил:
  1. Обсяг послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).
  2. Вартість послуги доступу до мережі інтернет за умови підключення на акційних умовах до закінчення терміну дії / використання Абонентом тарифного плану «Фрегат.69» — 125,00 гривень, в тому числі ПДВ
   (Включаючи вартість підключення до мережі).
  3. Тариф «Фрегат.69» включається абоненту 1 раз в момент підключення до мережі Фрегат.
  4. Перехід з тарифу «Фрегат.69» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 10 шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
  5. Після завершення терміну дії тарифного плану «Фрегат.69» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені в тариф «Менше не бува».
  6. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 10 безкоштовно або активувати послугу Ultra через Особистий Кабінет користувача .
  7. Вартість підключення становить 0,94 грн. з ПДВ (вартість кабелю в квартирі Абонента оплачується додатково). Аванс на використання послуг інтернет становить 124,06 грн. за весь термін використання тарифного плану «Фрегат.69». Вартість підключення та аванс (125,00 гривень + вартість кабелю по квартирі) повинні бути оплачені Абонентом не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі. Мінімальний термін обов’язкового користування послугою при підключенні на умовах акції — 12 повних місяців з дати авторизації. У разі припинення користування послугою раніше зазначеного терміну, вартість підключення та авансовий платіж Абоненту не повертаються.
  8. Термін дії тарифного плану «Фрегат.69» — 12 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат.
  9. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
  10. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.
Telegram Instagram Viber Мы в Фейсбуке