Правила акції «5ЖЕ» | Інтернет провайдер «Фрегат». Кривий Ріг
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернету від Фрегат і мешкають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, Фонет або Мегастайл, або якщо після останньої авторизації минуло більш ніж 6 місяців.
 2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Верхньодніпровськ, м.Кременчук, м.Світловодськ, м.Синельникове, смт. Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 31 липня 2021 року по 10 листопада 2021 року отримують право на використання обраного варіанту тарифного плану «5ЖЕ».
 4. Акція доступна на наступних умовах:
  Варіант № 1:
  Приєднання на умовах акції на тарифний план «5ЖЕ Стандарт»:

  1. Вартість підключення, 0,01 грн. з ПДВ.
  2. Після підключення та внесення обов’язкового авансового платежу — 99,00 гривень з ПДВ, на абонентський рахунок нараховується 1000 бонусів в розмірі, еквівалентному 1000,00 грн., які можуть бути використані виключно на оплату послуг Інтернет.
  3. Обсяг послуг в рамках тарифного плану «5ЖЕ Стандарт»: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Вартість тарифного плану — 149,00 грн / міс. з ПДВ.
  4. Авансовий платіж у розмірі 99,00 грн., а також нараховані бонуси у кількості 1000 одиниць сумарно зараховуються на абонентський рахунок Абонента (Загальний баланс абонентського рахунку, з якого списується вартість підключення та вартість послуг доступу до мережі Інтернет — 1099).

  Варіант № 2 — потрібно підключення з WI-FI роутером:
  Під’єднання до акції на тарифний план «5ЖЕ Роутер 5g»:

  1. Вартість підключення, 0,01 грн. з ПДВ.
  2. Після підключення та внесення обов’язкового авансового платежу — 499,00 гривень з ПДВ, на абонентський рахунок нараховується 700 бонусів в розмірі, еквівалентному 700,00 грн., які можуть бути використані виключно на оплату послуг Інтернет, також абоненту надається налаштований WI-FI роутер за 1,00 грн. з ПДВ.
  3. Обсяг послуг в рамках тарифного плану «5ЖЕ Роутер 5g»: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Вартість тарифного плану 149,00 грн / міс з ПДВ.
  4. Авансовий платіж у розмірі 499,00 грн., а також нараховані бонуси у кількості 700 одиниць сумарно зараховуються на абонентський рахунок Абонента (Загальний баланс абонентського рахунку, з якого списується вартість підключення, роутера та вартість послуг доступу до мережі Інтернет — 1199).
  5. Роутери доступні в акції Xiaomi Mi WiFi R Router 4A Global

  Варіант №3 — вже є роутер від іншого провайдера і потрібна його заміна:
  Під’єднання до акції на тарифний план «5ЖЕ Роутер 5g Plus»:

  1. Вартість підключення, 0,01 грн. з ПДВ.
  2. Після підключення та внесення обов’язкового авансового платежу — 499,00 гривень з ПДВ, на абонентський рахунок нараховується 1000 бонусів в розмірі, еквівалентному 1000,00 грн., які можуть бути використані виключно на оплату послуг Інтернет.
  3. Абоненту надається налаштований WI-FI роутер за 1,00 грн. з ПДВ.
  4. Обсяг послуг в рамках тарифного плану «5ЖЕ Роутер 5g Plus»: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Вартість тарифного плану 149,00 грн / міс з ПДВ.
  5. Авансовий платіж у розмірі 499,00 грн., а також нараховані бонуси у кількості 1000 одиниць сумарно зараховуються на абонентський рахунок Абонента (Загальний баланс абонентського рахунку, з якого списується вартість підключення, роутера та вартість послуг доступу до мережі Інтернет — 1499).
  6. Роутери доступні в акції Xiaomi Mi WiFi R Router 4A Global
 5. Перехід з тарифу «5ЖЕ» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 9,10,11, для м. Полтава версії 2 (після використання нарахованих бонусів на абонентському рахунку у повному обсязі), шляхом замовлення через особистий кабінет або технічну підтримку. Зворотний перехід неможливий.
 6. Активацiя послуги Ultra в рамках всіх варіантів тарифного плану «5ЖЕ» недоступна. Перехiд з будь-якого вapiaнтy тарифу «5ЖЕ» можливий в будь-який iнший з дiючих тарифiв Фрегат Bepcii 9,10,11 (згiдно міста надання послуг), для м. Полтава версії 2 шляхом замовлення через особистий кабiнет або технiчну пiдтримку (виключно пiсля використання нарахованих на абонентський рахунок бонусiв у повному обсязi). Зворотний перехiд неможливий.
 7. Доступна активація статичного IP, вартість 55 грн/міс. Замовити можливо через Особистий кабінет — Список Сервісів — Опції — Замовити.
 8. Після підключення тариф для абонентів (варіанти підключення 1-3) фіксується на позначці 149,00 грн. в місяць з ПДВ до дати зміни вартості тарифного плана Провайдером. Після підключення тариф для абонентів «5ЖЕ 500 Мбіт» фіксується на позначці 179,00 грн. в місяць з ПДВ до дати зміни вартості тарифного плана Провайдером. Абонент може самостійно замовити перехід в будь-який інший тариф версії 8,9,10 згідно правил Провайдера через Особистий Кабінет користувача (після використання нарахованих бонусів на абонентському рахунку у повному обсязі). *З 01 лютого 2023 року вартість послуг в тарифному плані «5ЖЕ Стандарт»,«5ЖЕ Роутер 5g», «5ЖЕ Роутер 5g Plus» для абонентів у м. Дніпро (варіант 1-3) становить 189 грн в місяць з ПДВ, для абонентів у м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Полтава, м.Верхньодніпровськ, м.Кременчук, м.Світловодськ, м.Синельникове, смт. Іларіонове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське — 179 грн в місяць з ПДВ до дати зміни вартості тарифного плана Провайдером. Вартість послуг в тарифному плані «5ЖЕ 500 Мбіт» для абонентів у м. Дніпро становить 229,00 грн. в місяць з ПДВ до дати зміни вартості тарифного плана Провайдером.
 9. Аванс повинен бути сплачений Абонентом не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі.
 10. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
 11. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила у форматі PDF.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок