Правила Акції «Мега Коннект 2.0» | Інтернет провайдер «Фрегат». Черкаси

Акція «Мега Коннект 2.0»

1.Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають у квартирах, раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл, а також колишніх абонентів (які не користувалися послугами 3 або більше місяців).

2.Територія дії акції — м. Дніпро,м. Київ., м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Кременчук, м. Світловодськ, м. Синельникове, м. Верхньодніпровськ, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де є технічна можливість підключення.

3.Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення у період з 13 квiтня 2020 року по 15 вересня 2020 року отримує право на використання тарифного плану «Мега Коннект 2.0» згідно наступних правил:
а. Щомісячна абонплата в тарифному плані «Мега Коннект 2.0» становить 64 грн в місяць і швидкістю до 100 Мбіт/с. Період дії акційної пропозиції/ТП «Мега Коннект 2.0» — 12 повних місяців починаючи з місяця, в якому була зроблена перша авторизація абонента в мережі Фрегат.
b. Абоненту необхідно внести одноразово, у строк, не пізніше 24 годин з моменту підключення до мережі, грошову суму в розмірі 49,00 грн., яка є сумою для активації порта. Це мінімальна сума для активації акції.
c. Після зарахування 49 грн на рахунок абонент отримує бонус на свій особистий рахунок в розмірі, що еквівалентний 128 грн., який може бути використаний на оплату послуг інтернет (2 повних місяці користування).
d. Після зарахування 49 грн на рахунок, з абонента автоматично зніметься сума абонентської плати за період — з дати підключення по останню дату календарного місяця користування.
e. За волевиявленням Абонента та за умови надання ним працездатного роутеру під час підключення, в рамках акції проводиться налаштування та підключення вказаного обладнання без додаткових оплат з боку Абонента + надається 10 метрів кабелю по квартирі.

4.Мінімальний обов’язковий термін користування послугою — 14 місяців.

5.Після завершення терміну дії тарифного плану «Мега Коннект 2.0» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переведені на тарифний план «Norm» тарифів версії 9.

6.Активація опції «Статичний IP», послуги «Ultra», програма лояльності, консервація лінії в рамках акції недоступна.

7.Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.

8.Умови акції не розповсюджуються на чинних абонентів провайдера Фрегат, Мегалінк і колишніх абонентів провайдера Ексфлойт, які зараз обслуговуються в Мегалінк, 4Net, Мегастайл.

9.Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Завантажити офіційні правила акції «Мега Коннект 2.0» в форматі PDF.

Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке