Правила акції «Гроші» | Інтернет провайдер «Фрегат». Черкаси
 1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не підключених до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, 4Net, Мегастайл.
 2. Територія дії акції — м.Дніпро, м.Київ, м.Черкаси, м.Новомосковськ, м.Запоріжжя, м.Кам’янське, м.Павлоград, м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Покров, м.Кременчук, м.Синельникове, смт. Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
 3. Суть акційної пропозиції — кожен абонент, який залишив заявку на підключення в період з 20 вересня 2017 року по 7 грудня 2017 самостійно вибирає зручний йому спосіб участі в акції:
  Варіант 1.
  При укладанні договору з обов’язковим мінімальним терміном користування послугою 12 місяців, Абонент отримує гарантований подарунок в розмірі 500 (п’ятсот) гривень (в тому числі НДФО). Вартість підключення до мережі складає 150,00 гривень (вартість кабелю по квартирі оплачується додатково). Швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації). Розмір щомісячної плати в тарифному плані «Гроші 500» — 100 грн / місяць. Абонентська плата вноситься абонентом відразу за користування послугою починаючи з першого месяца.Варіант 2.
  Абонент отримує гарантований подарунок на свій особистий рахунок у вигляді бонусів в розмірі, еквівалентному 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень за фактом активації в мережі, які автоматично будуть використані на оплату телекомунікаційних послуг в мережі Провайдера. Вартість підключення до мережі складає 150,00 гривень (вартість кабелю по квартирі оплачується додатково). Швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт/с без обмеження трафіку (прийом/передача інформації). Розмір щомісячної плати в тарифному плані «Гроші 1500» — 150 грн / місяць.
 4. Якщо ви підключаєтеся на акційних умовах згідно діючих правил, абонент безумовно приймає і зобов’язується виконувати наступні правила:
  a.Оплатіть вартість підключення, яка складає 150,00 грн. (Вартість кабелю по квартирі оплачується додатково) протягом 24 годин з моменту підключення.
  b.При підключенні до «Варіант 1» абонент власноруч вказує П.І.Б. власника банківської карти і № банківської картки на яку будуть зараховані 500 грн. (За мінусом суми НДФО), а також зобов’язаний надати належним чином завірені копії паспорта та ІПН. Грошова сума зараховується Абоненту після закінчення 12 місяців користування послугою. Зобов’язання зі сплати НДФО з вказаної суми покладається на Абонента
  c.При підключенні до «Варіант 2» абонент отримує бонуси в розмірі еквівалентному 1500 грн на особистий рахунок абонента, які будуть автоматично списані з особового рахунку Абонента для оплати послуг доступу в інтернет в мережі Провайдера.
  d.Обсяг послуг в рамках тарифного плану «Гроші 500» і «Гроші 1500»: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с без обмеження трафіку (прийом / передача інформації)
  e.Тариф «Гроші 500» і тариф «Гроші 1500» включаються абоненту одноразово в момент підключення до мережі Фрегат.
  f.Перехід з тарифу «Гроші 500» і «Гроші 1500» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 10, тільки після закінчення акційного періоду шляхом замовлення через технічну підтримку.
  g.Після закінчення періоду дії акційної пропозиції буде проведений автоматичний переклад на тарифний план «Звичайна Швидкість». Абоненти за бажанням можуть перейти на будь-який інший тариф версії 10, з доплатою в разі переходу на тариф з меншою абонплатою.
 5. Термін дії тарифного плану «Гроші 500» — 12 повних місяців з моменту першої авторизації абонента в мережі Фрегат. Термін дії тарифного плану «Гроші 1500» — 10 повних місяців з моменту першої авторизації. Зазначені терміни є мінімальними термінами користування послугою для Абонента. У разі дострокового припинення користування послугою і оплати щомісячних платежів в рамках тарифного плану «Гроші 500», Абонент сплачує Провайдеру штраф у розмірі 300 гривень + сумарну вартість неоплаченої абонентської плати з моменту дострокового фактичного припинення користування послугою до дати закінчення обов’язкового мінімального терміну користування послугою.
 6. Грошовий еквівалент не виплачується абонентам ні в якому з перелічених варіантів акції. *
 7. Для Абонентів, які беруть участь у цій акції, недоступна активація послуги Ultra, консервація лінії, програма подяки.
 8. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

  Завантажити офіційні правила акції «Гроші» в форматі PDF .
  * Мається на увазі надання гарантованого подарунка у вигляді грошових коштів у готівковій формі.

Telegram Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок