Правила надання послуги Ультра | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила надання послуги Ультра

 1. Послуга «Ультра» (далі — Послуга ) надається абонентам на підставі публічного договору, розташованого за адресою https://fregat.com/dogovor і справжніх правил надання послуги. Підключення послуги можливе виключно в багатоквартирному секторі і не поширюється на сегмент приватних будинків.
 2. Послуга надається у всіх містах присутності Фрегат ( карти покриття ).
 3. Ключові поняття для використання Послуги :
  а. Оплачені дні . Замість грошей на персональному абонентському рахунку ключовим параметром використання Послуги є кількість оплачених днів. Кількість оплачених днів збільшується при внесенні коштів на рахунок згідно он-лайн-калькулятора або таблиці платежів . Гроші на абонентському рахунку не зберігаються (за винятком Здачі , див. нижче). Лічильник оплачених днів — цілочисельне значення, яке щодня зменшується на 1 в 00-00.
  b. Здача . При внесенні на абонентський рахунок суми, що не є кратною кількості днів (див. таблицю платежів або онлайн-калькулятор ), кількість оплачених днів збільшується на максимально можливе для внесеної суми, а залишок коштів зберігається до наступного поповнення рахунку у вигляді Здачі і додається до наступного платежу (див. приклади ).
 4. Параметри наданого доступу в інтернет: трафік необмежений, вхідна та вихідна швидкість до 100 Мбіт/с.
 5. Нарахування оплачених днів здійснюється на кожен окремий платіж, без підсумовування декількох послідовних платежів.
 6. Максимально доступна кількість оплачених днів складає 720, кошти, внесені на рахунок понад суми, необхідної для покупки цієї кількості днів будуть збережені в Здачі .
 7. Послуга може надаватися як новим, так і діючим абонентам.
 8. Для нових абонентів умовою активації Послуги є поповнення рахунку на суму не менше 259 грн (30 днів використання). Плата за підключення становить 1 грн, плата за первинну активацію не стягується.
  Для нових абонентів, які відновлюють послугу в квартирах, раніше вже підключених до мережі Фрегат (Мегалінк, Ексфлойт), вартість активації становить 75 гривень разово.
 9. Для діючих абонентів перехід до використання Послуги можливий з будь-якої версії тарифів згідно наступних правил:
  a. Вартість переходу на Послугу в містах дії становить 75 грн з 1 січня 2018 року до оголошення про зміни. Вартість переходу списується з рахунку абонента перед конвертацією коштів у Оплачені дні .
  b. Сума, що залишилася після списання вартості переходу на Послугу конвертується в Оплачені дні згідно п. 2.а. справжніх правил.
  c. Зворотний перехід в діючу версію тарифів можливий тільки після повного вичерпання оплачених днів на абонентському рахунку і попередньому замовленні такого переходу. Вартість зворотного переходу не тарифікується, замовлення зворотного переходу здійснюється через заявку в Службу технічної підтримки або сторінку Особистого Кабінету користувача.
 10. У разі ненадання послуги Провайдером з технічних причин, за заявою абонента ненадані дні компенсуються абоненту шляхом збільшення кількості оплачених днів .
 11. У разі, якщо протягом 30 днів після повного вичерпання оплачених днів на рахунку абонента користування послугою не поновлюється абонентом шляхом поповнення рахунку, послуга «Ультра» автоматично відключається, а повторна активація для включення послуги становить 75 грн.
 12. Оплачені дні на абонентському рахунку не можуть бути переведені назад в гроші і використовуються до повного вичерпання. Повернення грошових коштів не передбачено і неможливо.
 13. Програма Лояльності Фрегат не поширюється на Послугу
 14. Активація послуги «Консервація лінії» недоступна протягом дії послуги «Ультра»
 15. Послуга для діючих абонентів доступна з 5 листопада 2012р.
 16. Провайдер залишає за собою всі права, в т.ч. і на відмову надання Послуги без пояснення причин.
Viber Instagram Viber Мы в Фейсбуке