Правила надання послуги Ультра | Інтернет провайдер «Фрегат»

Правила надання послуги Ультра

 1. Послуга «Ультра» (далі — Послуга ) надається абонентам на підставі публічного договору, розташованого за адресою https://fregat.com/dogovor і справжніх правил надання послуги. Підключення послуги можливе виключно в багатоквартирному секторі і не поширюється на сегмент приватних будинків.
 2. Послуга надається у всіх містах присутності Фрегат ( карти покриття ).
 3. Ключові поняття для використання Послуги :
  а. Оплачені дні . Замість грошей на персональному абонентському рахунку ключовим параметром використання Послуги є кількість оплачених днів. Кількість оплачених днів збільшується при внесенні коштів на рахунок згідно он-лайн-калькулятора або таблиці платежів . Гроші на абонентському рахунку не зберігаються (за винятком Здачі , див. нижче). Лічильник оплачених днів — цілочисельне значення, яке щодня зменшується на 1 в 00-00.
  b. Здача . При внесенні на абонентський рахунок суми, що не є кратною кількості днів (див. таблицю платежів або онлайн-калькулятор ), кількість оплачених днів збільшується на максимально можливе для внесеної суми, а залишок коштів зберігається до наступного поповнення рахунку у вигляді Здачі і додається до наступного платежу (див. приклади ).
 4. Параметри наданого доступу в інтернет: трафік необмежений, вхідна та вихідна швидкість до 100 Мбіт/с.
 5. Нарахування оплачених днів здійснюється на кожен окремий платіж, без підсумовування декількох послідовних платежів.
 6. Максимально доступна кількість оплачених днів складає 720 (із врахуванням залишку  раніше сплачених, але невикористаних Абонентом  днів в рамках послуги, кількість яких зазначено в особистому кабінеті Абонента на день здійснення оплати послуги), кошти, внесені на рахунок понад суми, необхідної для покупки цієї кількості днів будуть збережені в Здачі .
 7. Послуга може надаватися як новим, так і діючим абонентам.
 8. Для нових абонентів умовою активації Послуги є поповнення рахунку на суму не менше 299 грн (30 днів використання). Плата за підключення становить 1 грн, плата за первинну активацію не стягується.
  Для нових абонентів, які відновлюють послугу в квартирах, раніше вже підключених до мережі Фрегат (Мегалінк, Ексфлойт), вартість активації становить 150 гривень разово.
 9. Для діючих абонентів перехід до використання Послуги можливий з будь-якої версії тарифів згідно наступних правил:
  a. Вартість переходу на Послугу в містах дії становить 150 грн з 1 листопада 2022 року до оголошення про зміни. Вартість переходу списується з рахунку абонента перед конвертацією коштів у Оплачені дні .
  b. Сума, що залишилася після списання вартості переходу на Послугу конвертується в Оплачені дні згідно п. 2.а. справжніх правил.
  c. Зворотний перехід в діючу версію тарифів можливий тільки після повного вичерпання оплачених днів на абонентському рахунку і попередньому замовленні такого переходу. Вартість зворотного переходу не тарифікується, замовлення зворотного переходу здійснюється через заявку в Службу технічної підтримки або сторінку Особистого Кабінету користувача.
 10. У разі ненадання послуги Провайдером з технічних причин, за заявою абонента ненадані дні компенсуються абоненту шляхом збільшення кількості оплачених днів .
 11. У разі, якщо протягом 30 днів після повного вичерпання оплачених днів на рахунку абонента користування послугою не поновлюється абонентом шляхом поповнення рахунку, послуга «Ультра» автоматично відключається, а повторна активація для включення послуги становить 150 грн.
 12. Оплачені дні на абонентському рахунку не можуть бути переведені назад в гроші і використовуються до повного вичерпання. Повернення грошових коштів не передбачено і неможливо.
 13. Програма Лояльності Фрегат не поширюється на Послугу
 14. Активація послуги «Консервація лінії» недоступна протягом дії послуги «Ультра»
 15. Активація опції “Статичний IP”, в рамках послуги “Ультра” недоступна.
 16. Послуга для діючих абонентів доступна з 5 листопада 2012р.
 17. Провайдер залишає за собою всі права, в т.ч. і на відмову надання Послуги без пояснення причин.
Telegram Instagram Viber Мы в Фейсбуке