Правила користування тарифами v.6 | Інтернет провайдер «Фрегат». Кам'янське

Правила користування тарифами v.6

 1. Нові тарифи Фрегат v.6 діють з 1 вересня 2015р. Швидкість в тарифних планах не залежить від кількості завантаженої і переданої інформації.
 2. Опис тарифів:
      а. Фрегат.Нано — безлімітний доступ на швидкості до 10 Мбіт / с, абонентська плата 49 грн в місяць
      b. Фрегат.Микро — безлімітний доступ на швидкості до 50 Мбіт / с, абонентська плата 79 грн в місяць
      с. Фрегат.Мега — безлімітний доступ на швидкості до 100 Мбіт / с, абонентська плата 99 грн в місяць
 3. Вартість підключення до будь-якого тарифного плану становить 2 грн для нових абонентів, в разі проведення акцій, вартість підключення може змінюватися.
 4. Кожен користувач Фрегат має можливість брати участь у регулярних розіграшах безкоштовних квитків на культурно-масові заходи, заохочувальних призів і ін. & Nbsp; на рівних умовах з іншими користувачами Фрегат. Регламент проведення розіграшів розміщений на протязі дії розіграшу на абонентському порталі home.fregat.com
 5. Для існуючих абонентів перехід в нові тарифи можливий по одному з таких двох джерел:
      a. У будь-який день місяця. При цьому, сума абонплати попереднього тарифу утримується повністю. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно через Особистий Кабінет.
      b. З 1 числа місяця, наступного за поточним. Перехід в новий тариф абонент може здійснити самостійно, зробивши заявку через Особистий Кабінет або зателефонувавши в службу технічної підтримки компанії. Заявка повинна бути здійснена до 1 числа місяця, з якого починає діяти новий тариф.
 6. Для користувачів попередніх тарифних планів перехід в тарифні плани v.6 — безкоштовний. 
 7. Для користувачів, раніше підключених до Фрегат, але більше 6 місяців не користуються послугою доступно безкоштовне відновлення підключення.
 8. Тарифи v6 використовують помісячну модель тарифікації — термін дії абонентської плати за весь тариф поширюється на 1 календарний місяць з 1 по останній день місяця, абонплата резервується на рахунку абонента в 00-00 1 числа місяця, списання абонплати здійснюється в останній день місяця. У разі, якщо в момент резервування на рахунку абонента недостатньо коштів, доступ в Інтернет блокується до надходження необхідної суми.
 9. Перехід між тарифними планами в тарифах v.6 здійснюється наступним чином: з тарифу з меншою абонплатою в тариф з більшою абонплатою — безкоштовно, в зворотному напрямку — 20 грн разово.
 10. Перехід з тарифів v.6 в попередні версії тарифів неможливий, активація обраного тарифного плану проводиться виключно першого числа місяця
 11. Провайдер залишає за собою всі права.
Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок