Правила Акції «рік Кріса» | Інтернет провайдер «Фрегат». Кам'янське
  1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного інтернет ТМ Фрегат і проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі Фрегат, Мегалінк, Ексфлойт, Мегастайл, 4net, Sinet.
  2. Територія дії акції — м. Дніпро, м. Київ, м. Черкаси, м. Новомосковськ, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Павлоград, м. Кривий Ріг, м. Жовті Води, м. Кременчук, м. Синельникове, м. Світловодськ, м. Верхньодніпровськ, смт.  Черкаське, смт. Гвардійське в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість підключення.
  1. Суть акційної пропозиції — всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 12 грудня 2019 року по 23 лютого 2020 року отримують право на використання тарифного плану «рік Кріса» (далі-ТП), згідно наступних правил:

 a.Щомісячна абонплата в тарифному плані «рік Кріса», за винятком першого місяця дії ТП становить 89 грн / мiс. з ПДВ, що в середньому становить — 2,96 гривень / день з ПДВ;

  b.Перший місяць після місяця підключення — 0,01 грн. / міс.  з ПДВ.

  с.Об’єм послуг в рамках тарифного плану: швидкість доступу в інтернет — до 100 Мбіт / с. без обмеження трафіку (прийом / передача інформації).

 d.Тариф «рік Кріса» включається абоненту одноразово у момент підключення до мережі Фрегат на умовах акції.

 e.Перехід з тарифу «рік Кріса» можливий в будь-який інший з діючих тарифів Фрегат версії 8, або версії 9, згідно міста проживання, шляхом замовлення через технічну підтримку.  Зворотній перехід неможливий.

 f.Пiсля завершення терміну дії тарифного плану «рік Кріса» всі абоненти будуть за замовчуванням автоматично переключені на тарифний план «Фрегат All inclusive», за винятком м.Черкаси та м.Кременчук, в яких абоненти будуть переведені на тарифний план «TOP» тарифів  версії 9.

  1. Вартість підключення на умовах акції для нових абонентів, що проживають в квартирах, які раніше не були підключені до мережі, а також для абонентів, які проживають в квартирах, раніше підключених до мережі, (остання авторизація більше 12 місяців), становить 0,01 гривень з ПДВ  (вартість кабелю по квартирі оплачується додатково).

 При підключенні на умовах акції на тариф «рік Кріса» Абонент зобов’язаний протягом 24 годин з моменту активації в мережі внести на рахунок передоплату в розмірі 180,00 гривень, в тому числі ПДВ, яка буде зарахована на особовий рахунок Абонента і використана на оплату послуг  доступу до мережі Інтернет (мається на увазі абонентська плата за перший, другий і дванадцятий місяці дії тарифу «рік Кріса»), а також оплату підключення до мережі.

     5. Термін дії тарифного плану «рік Кріса», а також мінімальний термін користування послугою — 12 повних місяці, починаючи з наступного за місяцем, в якому здійснена перша авторизація абонента в мережі Фрегат.  При недотриманні Абонентом мінімального терміну користування послугою, він оплачує Організатору акції штраф в розмірі, еквівалентному вартості послуг за період — з дати розірвання до закінчення терміну дії тарифного плану.  При цьому, Організатор акції має право одноосібно, без попередження і узгодження з Абонента (ом), провести списання суми штрафу з особистого рахунку Абонента.

  1. Ніяких додаткових зобов’язань не накладається.
  2. Активацiя опцiї «Статичний IP»,в рамках дії тарифного плану «рік Кріса» недоступна.
  3. Для Абонентів, які беруть участь у цій акції, недоступна активація послуги Ultra, консервація лінії, програма подяки протягом терміну дії тарифного плану «рік Кріса».
  4. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

 

Завантажити офіційні правила акції «рік Кріса» в форматі PDF.

Instagram Ми в Фейсбуці ТікТок